Opravdu?

Zážitkový tábor nejen na koních

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Ranč v údolí

Aktualizováno: 28.04.2019 20:51

Základní informace

Chcete vašim dětem dopřát výjimečné prázdniny plné akce na letních táborech? Hledáte pro ně tábory, kde se budou nejen skvěle bavit, ale také se naučí samostatnosti, teamové spolupráci a fairplay? Tábor, kde si prohloubí vztah ke zvířatům a přírodě? Letní tábory s koňmi na Ranči v údolí pro léto 2019 jsou pro vaše děti tou nejlepší volbou.

Cena:
6 990 Kč
Datum:
17.08.2019 - 31.08.2019
Věk:
6 - 17 let
Kapacita:
120
WWW:
Druh tábora:
Zaměření tábora:
Ubytování:

Kontaktní osoba

Mgr. Kateřina Kohútová
 
724 224 114

Místo konání

Ranč v údolí  1
34958 Ostrovce
Tachov
Plzeňský kraj
Česká republika

GPS: 49,78969°, 12,86087°

Program

Na Ranči v údolí čeká na táborníky opravdu nabité léto. Program na našich táborech je postaven, tak aby na nudu a stýskání nebyl prostor. Každý den se děti potrénují v jízdě na koních, nemůže chybět etapová hra, tábornické dovednosti apod. Součástí tábora je také péče o koně, čištění, koupání, příprava stájí... Navíc je ovšem každý den obohacen dalšími skvělými aktivitami. Také léto 2019 bude nabité akčním programem: terénní čtyřkoly, paintball, bungee running, paddleboardy, přístrojové potápění, bitva barev, výlet do Plané u Mariánských lázní, táborové diskotéky, přespání pod širákem... 

Okolí

Areál tábora se nachází v malebném údolí řeky Mže, v lesích 6km od nejbližší vesnice. Děti tak mají dost bezpečného prostoru pro vyjížďky na koních i nejrůznější hry. Rančem protéká řeka, kterou je možno využít ke koupání a vodním hrám, zároveň je v ní i bezpečná hloubka do 1 m. K osvěžení v parných dnech je přímo v areálu k dispozici bazén. Na Ranči přijdou děti do kontaktu kromě koní také s ovcemi,psi, sovou i leguánem. Všechni zvířecí obyvatelé jsou zvyklí na malé děti :)

Doprava

V ceně tábora je zahrnuta doprava svozovými autobusy na trase Žatec-Plzeň-Stříbro. Do areálu je možné děti také dovézt vlastní dopravou.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář