Opravdu?

Česko- německý tábor Gaisthal Junior

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Sojka - spolek mladých

Aktualizováno: 05.05.2017 16:00

Základní informace

Zveme Tě na Gaisthal Junior, česko-německý tábor s více než dvacetiletou tradicí. Každé léto se koná v bavorské vesničce Gaisthal, jen kousek od českých hranic. Je určen pro všechny, kterým je 8 – 12 let. Program tábora je tomuto věkovému rozmezí samozřejmě uzpůsoben. Každý rok nás táborovým tématem provází příběh, který je nám představován pomocí divadelních scének a her, přičemž se z něj snažíme poučit a u toho si užíváme spoustu zábavy.

I když se tábor koná v Německu, neznamená to, že musíš umět německy! Celý týden probíhá dvojjazyčně, takže se nemusíš bát, že nebudeš rozumět. I ve volném čase se můžeš zeptat jakéhokoliv vedoucího, která Ti všechno rád přeloží. Tímhle způsobem se seznamujeme nejen s cizím jazykem, ale poznáváme i jinou kulturu, a to se vždycky hodí.

Pozor na Tebe bude dávat tým 16 zkušených a proškolených vedoucích, z nichž si většina prošla sama táborem jako účastníci. Bydlíme ve stanech s dřevěnou podsadou a o plné žaludky se nám bude starat tým schopných kuchařů a kuchařek.

Co je v ceně tábora?

Celková cena tábora zahrnuje ubytování, stravu a pedagogický dohled.

Třikrát denně je připraven zajímavý a nabitý program a i ve volném čase budeš mít ohromné množství možností, jak se bavit, ať už s vedoucími, nebo s Tvými novými kamarády.

Hlavní vedoucí za českou stranu je držitelem certifikátu MŠMT ČR pro hlavní vedoucí a po celou dobu konání tábora je přítomen i zdravotník.

Datum:
13.08.2017 - 19.05.2017  
Věk:
8 - 12 let
Kapacita:
20
Cena:
3 600 Kč

Kontaktní osoba

Johana Labusová
 
774 636 926

Místo konání

 
Německo

GPS: 49,47911°, 12,50511°

Program

Letošní tábor Gaisthal Junior se bude odehrávat v prostředí cirkusu.

Okolí

Tábor se koná uprostřed krásných bavorských lesů blízko malebné vesničky Gaisthal. 

Doprava

Budeme nabízet společnou dopravu autobusem a to z Plzně a Prahy, která je zahrnuta v ceně tábora. Na cestu tam a zpátky vás doprovodí jeden z vedoucích i z Brna.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář