Opravdu?

Česko-německý letní tábor Gaisthal Klasik

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Sojka - spolek mladých

Aktualizováno: 05.05.2017 16:09

Základní informace

Gaisthal Klasik je česko-německý tábor s více než dvacetiletou tradicí, který se každoročně koná kousek za hranicemi na kraji malebné bavorské vesničky Gaisthal. Je určen pro všechny, kterým je 13 až 16 let. Program tábora je pak tomuto věkovému rozmezí samozřejmě uzpůsoben. Stejně jako každý rok je téma tábora ztvárněno pomocí divadelních scének, her a proplétá se celým táborem tak, abychom z něj vyždímali co nejvíce zábavy a poučení.

Jak již bylo řečeno, jedná se o tábor česko-německý. Znamená to tedy, že účastníci musí umět německy? Ani náhodou! Celý tábor je totiž veden dvojjazyčně, každý program je uváděn v češtině i v němčině a i ve volném čase je vždy po ruce někdo, kdo všechno rád přeloží. Účastníci se tak zábavnou a nenásilnou formou seznamují nejen s jazykem našich západních sousedů, ale především s jejich kulturou a nacházejí si tak nové německé kamarády. Důkazem je toho například tým vedoucích, z nichž si většina naším táborem prošla jako účastníci, a právě proto, že se dále chtěli stýkat se svými kamarády z Gaisthalu, se stali vedoucími.

Datum:
30.07.2017 - 12.08.2017  
Věk:
13 - 16 let
Kapacita:
25
Cena:
5 400 Kč

Kontaktní osoba

Tomáš Matějka
 
+420 605 064 749

Místo konání

 
Německo

GPS: 49,47911°, 12,50511°

Program

Letošní téma tábora Gaisthal Klasik je "příroda".

Okolí

Děti budou spát v nepromokavých stanech s dřevěnou podlahou. Tábořiště se nachází kousek od česko-německých hranic uprostřed krásné bavorské přírody kousek od malebné vesničky Gaisthal. 
 

Doprava

V ceně tábora je zahrnuta také společná cesta autobusem z Prahy a z Plzně. Po cestě tam i zpátky bude v autobuse přítomen minimálně jeden z vedoucích. I na účastníky, kteří se na náš tábor chtějí dopravit z Brna, jsme připraveni. Z Brna sice nepojede společný autobus, avšak pro všechny účastníky z Brna zajistíme místa v linkovém autobuse, do kterého je v Brně usadí spolupracovník táborového týmu a v Praze je na zastávce vyzvedne další vedoucí, který se postará o to, aby se v pořádku dopravili ke společnému autobusu. Doprava z Brna touto formou je samozřejmě také v ceně tábora.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář