Opravdu?

Zaklínač: Hranice možností

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Základní článek Hnutí Brontosaurus Chudák Svišť

Aktualizováno: 27.04.2017 10:30

Základní informace

Jsi sirotek. Nemáš kam jít, nemáš co ztratit. Přidal ses ke skupině odpadlíků, jež prostí lidé nazývají vědmáky. Chceš vědět, jak bude tvůj příběh pokračovat? Protože jak se říká: Hledáš-li spravedlnost, najmi zaklínače.

Datum:
06.08.2017 - 18.08.2017  
Věk:
15 - 26 let
Kapacita:
20
Cena:
990 Kč

Kontaktní osoba

Barbora Dedková
 
736143849

Místo konání

 
Zlínský
Česká republika

GPS: 49,30310°, 17,73987°

Program

Naše řady velmi prořídly. Krom pár druhů, kteří jsou nyní na cestách, se na hradě nacházím já a tři kolegové. Už si nevěděli rady, a tak zavolali na pomoc čarodějky. Je potřeba znovu oživit slavnou školu Lva, najít nové rekruty a přijít na kloub tomuto počasí plného monster.

Pracovně - zážitkový tábor, na němž poznáš nové přátele, pomůžeš hradu a užiješ si nabitý program s fantasy prvky. Čeká tě spaní pod starými klenbami, zpívání u táboráku, koupání se u vody a hromada zábavy.Těšit se v programu můžeš například na: larp, dračí doupě, strategické hry, táborá, spaní pod hvězdami, koupání a mnoho dalšího...

Okolí

Hrad Lukov střeží bránu Hostýnských vrchů a je tak dokonalou kulisou k našemu táboru. Akce je pracovně zážitková - tzn. část dne (5 hodin) vždy pracujeme na údržbě a opravě hradu, zbytek dne máme nabitý zážitkový program. Stravu si vaříme sami, spíme na karimatkách ve spacácích pod historickými klenbami, když je hezky můžete spát na nádvoří a pozorovat hvězdy. K dispozici máme zahradní sprchu.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář