Opravdu?

letní tábor

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Pionýr z.s. - 93. pionýrská skupina Orio

Aktualizováno: 28.05.2017 22:07

Základní informace

Celotáborová hra Cesta kolem světa. Zastřešená jídelna, umývárna a sprcha v pevné budově, vybavená kuchyň. Strava 5x denně + pitný režim. Doprava vlastním autobusem. Program probíhá převážně ve věkově smíšených týmech - starší pomáhají mladším

Datum:
01.07.2017 - 15.07.2017  
Věk:
6 - 15 let
Volná místa:
10  /  30   (zbývá / max)
Cena:
3 800 Kč

Kontaktní osoba

Jana Jandová
 
724204037

Místo konání

 
Havlíčkův Brod
Kraj Vysočina
Česká republika

GPS: 49,72177°, 15,30148°

Program

Typ tábora: Klasický
Ubytování: Stany s podsadou

Program
V rámci celotáborové hry i v dalším doplňkovém programu bude plno her, soutěží, závodů (táborová olympiáda a antiolympiáda), turnajů (ringo, vybíjená, stolní tenis), táborničení (vaření na ohni, příroda), rukodělná činnost, táborová pouť. Čekají nás dva celodenní výlety do okolí. Ke koupání využíváme potok nedaleko tábora (plně postačuje k osvěžení). Děti pomáhají i s drobnými pracemi v kuchyni. Vedeme je k samostatnosti, ale i ke kamarádství a vzájemné pomoci.

Okolí

Tábor se nachází na louce u bývalé hájenky (zázemí tábora - umývárna, kuchyň, možnost přespání v případě nepříznivého počasí). Je obklopen lesem, kde probíhá řada her a závodů. Na louce u tábora je provizorní hřiště na ringo a vybíjenou, další hry probíhají na dalších okolních loukách. U tábora je i táborový kruh pro pořádání táboráků.

Doprava

Doprava vlastním autobusem z Prahy - Černý Most, odtud potom po dálnici směr Ledeč nad Sázavou. Na Černý Most se lze dostat metrem B, na místo srazu jezdí od konečné metra B autobus - Bryksova ul. 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář