Opravdu?

Zimní tábory 2017 - Agentura PAC

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Agentura PAC, z.s.

Aktualizováno: 19.10.2016 00:00

Základní informace

Program pro dětiVenku se s dětmi budeme věnovat různým zimním hrám či výletům po okolí, uvnitř pak osvědčeným aktivitám z letních táborů, takže děti se nebudou nudit ani na chvilku. Tento čas budou trávit společně s vedoucími, které znají z letních táborů
Datum:
25.02.2017 - 04.03.2017  
Věk:
5 - 15 let
Kapacita:
30
Cena:
3 400 Kč

Kontaktní osoba

Místo konání

 
Karlovy Vary
Karlovarský kraj
Česká republika

GPS: 0,00000°, 0,00000°

Program

Typ tábora: Sportovní
Ubytování: Horská chata

Program
VýcvikDěti budou dle zájmu rozděleny do družstev (lyžaři či příp. bobaři), dále dle jejich aktuální úrovně (začátečník, pokročilý). Výuka bude probíhat každý den cca 4 hodiny na 2 km vzdálené sjezdovce v Loučné, která je ideální pro začátečníky a není drahá. Se zkušenějšími se vydáme i do blízkých ski areálů – Klínovec, Neklid. Celou dobu povedou výcvik profesionální instruktoři (akreditace u organizací APUL, MŠMT atp.), u kterých dáváme důraz na jejich pedagogické schopnosti. Díky klesajícímu zájmu o výuku snowboardu jsme se rozhodli, že jej nebudeme vyučovat. Děti na SNB s námi mohou jet na kurz pouze v případě, že na něm již jezdit umí... děkujeme za pochopení.

Okolí

Za parádní cenu 800,- Kč zprostředkujeme i půjčení vybavení na lyže či snowboard na celý týden. Výuku lyží povedou akreditovaní instruktoři.

Doprava

Zajišťujeme autobusovou dopravu z Ústí n. L., Chomutova, Mostu, Teplic.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář