Opravdu?

Tábory Fantazie - Tažení čtyř armád

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Tělocvičná jednota Sokol Napajedla

Aktualizováno: 04.05.2017 10:03

Základní informace

Tábor s celotáborovou hrou s tajuplnou zápletkou, kterou děti postupně musí vyřešit. Je plný her na fyzičku, znalosti, kreativitu či týmovou spolupráci. V neposlední řadě na získávání nových trvalých přátelství a vzpomínek.
Datum:
07.07.2017 - 16.07.2017  
Věk:
6 - 15 let
Volná místa:
6  /  50   (zbývá / max)
Cena:
3 600 Kč

Kontaktní osoba

Marie Benešová
 
723 060 814

Místo konání

 
Vyškov
Jihomoravský kraj
Česká republika

GPS: 49,30461°, 16,85216°

Program

Typ tábora: Sportovní
Ubytování: Chatky

Program
V dobách, kdy na zemi vládla odvaha, kouzla a prastará magie, kdy lidé byli šťastni a v královstvích panoval mír a klid, který zajišťovali spravedliví vládcové, tehdy svět napadl zákeřný protivník z jiného světa. Náš domov zamořil stovkami nestvůr. Proto nyní musíme všichni spojit své síly, najít a zahnat toho, kdo nám štěstí nepřeje a opět do světa vrátit radost a smích. Budeme potřebovat každou ruku a hlavně TEBE! Pomůžeš nám a zúčastníš se s námi LETNÍHO TÁBORA, KDE PROBĚHNE VELKÉ.....TAŽENÍ ČTYŘ ARMÁD?

Okolí

V roce 2013 jsme se usadili v malebné chráněné krajinné oblasti račického údolí na Ranči u Pytláka se skvělým táborovým zázemím. Bydlíme zde v dřevěných chatičkách po čtyřech, k dispozici máme velkou společenskou místnost, jídelnu, WC, sprchy s teplou vodou a vybavenou kuchyň. Okolí základny nám vytváří skvělé možnosti pro pořádání nejrůznějších her. V době tábora máme celou základnu pouze pro sebe, tudíž nám program nikdo cizí nenarušuje.

Doprava

Doprava je zajišťována individuálně dle složení dětí - například při větším počtu dětí z jedné oblasti (Zlínský kraj) lze zajistit dopravu autobusovou, v ostatních případech preferujeme dopravu vlastní přímo na místo tábora, kde si rodiče mohou projít a prohlédnout celou základnu a okolí, a odkud si děti na konci tábora po shlédnutí každoročně chystaného překvapení či vystoupení opět odvezou.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář