Opravdu?

Modelingový tábor v Kunčicích p.O.

Pořadatel: Agentura TAPAZA s.r.o.

Aktualizováno: 06.02.2019 15:00

Základní informace

Tento tábor je ojedinělý svým zaměřením, vhodný je přitom pro všechny mladé slečny, které v budoucnu uvažují o práci modelky nebo se jen chtějí vzdělat v oblastech tvorby image, péče o své tělo, či zdravého životního stylu.
Cena:
5 790 Kč
Datum:
13.08.2019 - 22.08.2019
Věk:
10 - 17 let
WWW:
Přihláška:
Druh tábora:
Zaměření tábora:
Ubytování:

Turnusy

13.08.2019 - 22.08.2019
5 790 Kč

Kontaktní osoba

Michal Chmelař
 
724315620

Místo konání

 
Frýdek-Místek
Moravskoslezský kraj
Česká republika

GPS: 49,54558°, 18,28259°

Program

Typ tábora: Modelingový
Ubytování: Chatky

Program
Program tábora Vás provede profesí modelky a poskytne Vám základní informace o tom, co všechno je potřeba znát a udělat, abyste se světu modelingu mohly přiblížit. Čekají Vás programové bloky, jako např. chůze, fotomodeling, líčení, styling a mnoho dalších. Každá dívka během tábora nafotí profesionální book, který ji bude po skončení tábora zaslán domů poštou. Nebudou samozřejmě chybět různé hry, soutěže, koupání, profesionální show, diskotéky a další program, který Vás zavalí zábavou a skvělou prázdninovou atmosférou.Programové bloky.chůze, líčení, péče o pleť, pózování před fotoaparátem, modeling, zdravý životní styl, styling, taneční a fitness průprava.

Okolí

Areál tábora se nachází na okraji vesnice Kunčice pod Ondřejníkem, konkrétně na úpatí hory Ondřejník v horském údolí Moravskoslezských Beskyd. Svahy okolních hor využívají milovníci turistiky a paraglidingu. V zimě jsou zde výborné podmínky k turistice na lyžích. Areál tábora je již několik desetiletí využíván k pořádání dětských táborů a rekreace. Součástí areálu tábora je několik hřišť, bazén 9 x 25 metrů pro koupání, hala a klubovna. K ubytování slouží dřevěné chatky a sruby (kapacita od 4 do 7 lůžek). Součástí areálu je zařízená ošetřovna, profesionálně vybavená kuchyň a jídelna pro 150 osob. Kromě areálu tábora také plně využíváme hřiště místní školy a multifunkční hřiště nedalekého hotelového resortu.

Doprava

Agentura TAPAZA zprostředkovává dopravu na naše tábory vlakem nebo autobusem téměř z celé ČR. Doprava je organizovaná a během celé cesty budou s dětmi naši zodpovědní vedoucí. Na tábor je možno se dopravit i vlastní dopravou-individuálně.