Opravdu?

Tábory s Pavlem Lelkem z. s.

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Tábory s Pavlem Lelkem z. s.

Aktualizováno: 30.01.2016 00:00

Základní informace

Milé děti,zveme vás na letní dětský tábor Studená Voda 2016 –Cesta kolem světa, který se koná v termínu od 30.7.2016 do 13.8.2016. Tábor je 15ti denní, ale pro malé táborníky (či pro všechny, kterým by se mohlo stýskat) nabízíme i týdenní pobyty.
Datum:
SO, 30. 7. 2016 – 13. 8. 2016
Věk:
5 - 17 let
Kapacita:
200
Základní cena:
5 000 Kč

Kontaktní osoba

Pavel Lelek
 
327515050

Místo konání

Studená Voda  
 
Božanov
Náchod
Královéhradecký kraj
Česká republika

GPS: 50,50702°, 16,35702°

Program

Typ tábora: Dobrodružný
Ubytování: Chatky a budova

Program
Programem tábora vás bude provázet celotáborová hra Cesta kolem světa, volně navazující na knihu Julese Verna. Kromě celotáborových akcí budete hrát i další hry podle knih od Jaroslava Foglara a Miloše Zapletala a z táborových dovedností se můžete těšit např. na rozdělávání ohně a vaření v přírodě. Na táborovém výletě navštívíte případně i skalní bludiště na stolové hoře Ostaš, kde si můžete vyzkoušet nácvik horolezectví na skalách či lezecké stěně, to vše pod vedením horolezeckých instruktorů a též případně navštívíte lanové centrum. Též si můžete zahrát bowling či laser game. V táboře si pak vyzkoušíte střelbu luky a šípy, hledání pokladů pomocí detektoru kovů (minohledačky) a také pomocí navigačních přístrojů (geocaching).
 

Okolí

Tábor se koná v rekreačním středisku Studená Voda u Božanova v Broumovských stěnách, vlastněném soukromými osobami . Středisko se nachází na úpatí Broumovských stěn a je obklopeno lesy a loukami. Je zde koupaliště, hřiště i louka na hry. Ubytování dětí i personálu je v budovách s možností vytápění (využíváno mladšími táborníky) a dále ve čtyřlůžkových chatkách či stanech (zde pouze po předchozí dohodě).
 

Doprava

Doprava bude zajištěna autobusy z Kutné Hory (OC BILLA) a z Prahy (Černý Most) s případnými zastávkami pro další účastníky na trase, zejména v Hradci Králové a Pardubicích. V případě malého počtu dětí při odjezdech a příjezdech dne 6.8. 2016 bude doprava pouze do Kutné Hory se zastávkami na trase.
 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář