Opravdu?

Dětský tábor Drhleny, Osada ZS

Přejít na hodnocení

Pořadatel: OSADA ZLATONOSNÝCH SKAL z.s.

Aktualizováno: 06.02.2017 00:00

Základní informace

Programová náplň našeho tábora bude i letos zaměřena na tradiční i netradiční hry v přírodě, sportovní soutěže, výlety a turistiku, výtvarné, divadelní, hudební a taneční dílničky a hlavně dobrou zábavu.
Datum:
22.07.2017 - 05.08.2017  
Věk:
6 - 15 let
Volná místa:
60  /  100   (zbývá / max)
Cena:
4 200 Kč
WWW:
Přihláška:

Kontaktní osoba

Mgr. Jakub Dolníček
 
603984239

Místo konání

 
Mladá Boleslav
Středočeský kraj
Česká republika

GPS: 50,49268°, 15,08210°

Program

Typ tábora: Pro děti
Ubytování: Chatky a stany s podsadou

Program
CESTOVÁNÍ ČASOSTROJEManeb do historie i budoucnostiBaví Tě hry? Užíváš si rád při hře legraci?Umíš si udělat legraci taky sám ze sebe?Baví Tě vyhrávat a jsi schopen občas unést i prohru? Jsi rád, když můžeš soutěžit s jinými kamarády a přáteli? Máš rád dobrodružství, objevování nového a pro Tebe neznámého?Máš rád noční hry, zpívání u táboráku nebo programy na zamyšlení? Rád něco vytváříš, kreslíš nebo vymýšlíš? Máš rád, když jsi součástí strategických her? Chtěl by ses některým dovednostem naučit nebo se k nim přiblížit? Chceš si užít patnáct dní pohodového léta s fajn lidmi?Pokud na většinu otázek umíš odpovědět ANO, jsi to právě TY, koho hledáme! Přidej se k naší partě a zažij úžasných 15 dní pravé táborové atmosféry plné her, zábavy a radosti.

Okolí

Rekreační zařízení Zlaté údolí v Drhlenách, kde se tábor pořádá se nachází v krásném kraji Českého ráje na břehu Drhlenského rybníka. Jeho předností je velice klidné místo, avšak na dosah všech turistických cest. Krása tohoto kraje umožňuje zapomenout na školní povinnosti a přímo láká strávit zde několik krásných táborových dnů. Co základna nabízí? 100 lůžek v 4 lůžkových chatkách nebo 2 lůžkových stanech, zděnou budovu s kuchyní, sociálním zařízením s teplou a studenou vodou, ubytování pro personál a ošetřovnu, druhou zděnou budovu s jídelnou a krbem, klubovnu, volejbalové hřiště, hřiště na fotbal, venkovní pinpongový stůl, ohniště s lavičkami a hlavně rybník nejen na koupání, ale i možností projížďky na loďkách. Rybník, hřiště, louka a borovicové lesy se spoustou cestiček jsou ideálním místem pro realizaci našich her a programů.

Doprava

Organizátor vypravuje autobus ze Semil se zastávkou v Lomnici nad Popelkou přes Turnov a to tam a zpět. Ostatní účastníci se dopravují individuálně.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář