Opravdu?

Cesta kolem světa za 14 dní

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Bezva prázdniny, z.s.

Aktualizováno: 23.05.2017 15:41

Základní informace

Phileas Fogg vyhrál sázku cesty kolem světa za 80 dní a v každém městě zanechal jednu trofej. Nadace Julese Verna vyhlašuje závod po jeho stopách. Vyhrává ten, kdo získá nejvíce trofejí.
Datum:
30.07.2017 - 12.08.2017  
Věk:
8 - 15 let
Volná místa:
4  /  32   (zbývá / max)
Cena:
4 000 Kč
WWW:
Druh tábora:
Ubytování:

Kontaktní osoba

Vladimír Rintintin Petráš
 
603 109 949

Místo konání

 
Český Krumlov
Jihočeský kraj
Česká republika

GPS: 48,85479°, 14,35580°

Program

Typ tábora: Pro děti a mládež
Ubytování: Budova

Program
Tábor je určen pro děti od 8 do 15 let. Novým kamarádům doporučujeme účast na našem jarním setkání, kde poznají kolektiv vedoucích a seznámí se s některými z dalších táborníků.

Okolí

Prověřená skautská základna má k dispozici čtyřlůžkové pokojíky, společenskou místnost (jídelnu), teplé sprchy, samozřejmě toalety, možnost topení zplynovacím kotlem na dřevo a hned u základny je koupání. Prostě luxus! Na výpravách budeme spát pod plachtou mimo tábořiště. Na základně však nejsou v pokojích dostupné zásuvky na 230 V. Z tohoto důvodu není možné dobíjení elektrických zařízení (mobilní telefon, mp3,...). Proto žádáme rodiče, aby tato zařízení dětem na tábor nedávali. Kontakt rodiče s dítětem upřednostňujeme formou dopisů, případně je možný na telefonním čísle, které obdržíte při nástupu na tábor.O plná bříška se postará tým našich osvědčených táborových kuchařů - Spiderman a Danča. Kvalitní, čerstvé a chutné jídlo je podáváno pětkrát denně (snídaně, 2x svačina, oběd, večeře). Nebudou chybět ani domácí buchty a koláče. Během celého dne je k dispozici pití. Každý den bude zabezpečeno minimálně jedno teplé jídlo a to i v případě výpravy mimo tábořiště.

Doprava

Doprava na tábor je individuální. Je možné využít veřejnou dopravu - vlak nebo bus.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář