Opravdu?

Španělsko

Přejít na hodnocení

Pořadatel: JAKIN, oddíl dětí a mládeže

Aktualizováno: 16.04.2017 00:00

Základní informace

Putovní tábor do Španělska je zaměřen samozřejmě na koupání v moři, ale také na poznání nejznámějších památek a přírodních zajímavostí země, např. Barcelona, Montserrat, Granada, Malaga, Gibraltar, Sevilla, Cordoba, Toledo, Madrid, Salamanca, Pyreneje apod
Datum:
04.07.2017 - 23.07.2017  
Věk:
8 - 18 let
Kapacita:
20
Cena:
9 750 Kč

Kontaktní osoba

Jiří Jakeš
 
604 102 443

Místo konání

 
Zahraničí
Španělsko

GPS: 40,03522°, -3,44043°

Program

Typ tábora: Putovní tábor
Ubytování: Putovní

Program
Putovní tábor do Španělska je zaměřen samozřejmě na koupání v moři, ale také na poznání nejznámějších památek a přírodních zajímavostí země. Za návštěvu určitě stojí Barcelona, Montserrat, Valencie, Granada, Malaga, Gibraltar, Sevilla, Cordoba, Toledo, Madrid, Salamanca, Pyreneje apod. Doprava bude zajištěna dodávkovými vozidly s možností přesunu a úprav programu dle zájmu dětí.Španělsko je země na Pyrenejském poloostrově a je tak z velké části obklopeno mořem. Země má bohatou historii a tak se zde nachází spousta zajímavých památek. Vzhledem k rozmanitosti země, zde také najdeme spoustu přírodních zajímavostí.

Okolí

Ubytování je povětšinou pod širákem. V případě potřeby budou k dispozici oddílové stany typu iglů. Nocleh je většinou na místech s možnostmi zajištění sociálního vybavení.Stravování je zajištěno vařením na propan-butanovém vařiči.

Doprava

Tábor se bude přemisťovat v dodávkových vozidlech, které povezou veškerý táborový materiál mezi jednotlivými noclehy.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář