Opravdu?

Cyklistický tábor - Český ráj

Přejít na hodnocení

Pořadatel: JAKIN, oddíl dětí a mládeže

Aktualizováno: 16.04.2017 00:00

Základní informace

Nenáročný putovní tábor na kole s poznáváním obasti Českého ráje a jeho okolí. Jednotlivé trasy budou voleny dle schopnosti dětí. Většina trasy povede po značených cyklotrasách, je připraveno více variant. Cestou navštívíme zajímavá místa Českého ráje.
Datum:
30.07.2017 - 06.08.2017  
Věk:
6 - 18 let
Kapacita:
20
Cena:
2 750 Kč

Kontaktní osoba

Jiří Jakeš
 
604 102 443

Místo konání

 
Jičín
Královéhradecký kraj
Česká republika

GPS: 50,55378°, 15,15668°

Program

Typ tábora: Cyklistický
Ubytování: Stany

Program
Nenáročný putovní tábor na kole s poznáváním obasti Českého ráje a jeho okolí. Jednotlivé trasy budou voleny dle schopnosti dětí. Většina trasy povede po značených cyklotrasách, je připraveno více variant. Cestou navštívíme zajímavá místa Českého ráje, ale také v jeho okolí. Část volného programu bude také vyplněna různými hrami. Český ráj se nachází v severovýchodní části Čech. Je to oblast, kde najdeme spoustu přírodních a historických památek. Dominantou Českého ráje je zřícenina hradu Trosky. Na celém území je několik skalních měst a romantických zřícenin i s výhledy do kraje. Nachází se zde i krásná údolí s několika rybníky. Tábor tak zvládnou i méně zdatné děti. Pro zdatnější děti je určitě zajímavý vrchol Kozákov. Cestou je možné navštívit různá zajímavá místa, např. Kost, Příhrazské skály, Malá skála, Kozákov, Hruboskalsko, Valdštejn, Hrubá skála, Trosky, Prachovské skály a další.

Okolí

Ubytování je v oddílových stanech typu iglů. Nocleh je většinou zajištěn na veřejných tábořištích.Stravování je zajištěno vařením v místních kuchyňkách a na propan-butanovém vařiči.

Doprava

Doprava dětí a jejich kol na tábor bude zajištěna vlakem. Dopravu zavazadel zajišťěje doprovodné dodávkové auto, které bude k dispozici po celou dobu tábora.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář