Opravdu?

LT Hobit

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Pionýr, z. s. - 43. pionýrská skupina Vinohrady

Aktualizováno: 31.03.2016 00:00

Základní informace

Letní dvoutýdenní tábor s etapovou hrou inspirovanou světem Středozemě.Náplní programu jsou hry, soutěže, výpravy do okolí, výtvarné tvoření, táborové ohně a další táborové činnosti. Program je zaměřen na děti ve věku 9 – 15 let.
Datum:
30.07.2016 - 13.08.2016  
Věk:
9 - 15 let
Volná místa:
20  /  40   (zbývá / max)
Cena:
3 800 Kč

Kontaktní osoba

Zuzana Kiliánová
 
607 230 847

Místo konání

 
Uherské Hradiště
Zlínský kraj
Česká republika

GPS: 49,08643°, 17,33582°

Program

Typ tábora: Pro děti a mládež
Ubytování: Stany s podsadou

Program
Letní dvoutýdenní tábor s celotáborovou etapovou hrou inspirovanou světem Středozemě.Náplní programu jsou hry, soutěže, výpravy do okolí, výtvarné tvoření, táborové ohně a další táborové činnosti. Program je zaměřen na děti ve věku 9 – 15 let.Pro více informací kontaktujte: Zuzanu Kiliánovou (Zubejdu), psvinohrady@seznam.cz, 607 230 847.

Okolí

Letní stanový tábor na táborové základně SEVERKA se nachází ve známé rekreační oblasti Smraďavka v podhůří chřibských lesů. Svou atraktivní polohou uprostřed lesů, v blízkosti hradu Buchlov a zámku Buchlovice láká k výletům za poznáním a k rekreaci na zdravém vzduchu v každém ročním období.V areálu základny kromě stanů s pevnou podsadou je i pevná budova (sprchy, sociální zařízení) s jídelnou a plně vybavenou kuchyní. V areálu se dále nachází samostatná budova „marodky“.Pro práci s dětmi je tu hřiště, krásné lesy pro hry, skály na slaňování a jiné turistické zajímavosti. V případě špatného počasí je možnost využití rozsáhlého půdního prostoru pevné budovy nebo společenské místnosti.

Doprava

Odjezd na tábořiště je realizován hromadně objednaným autobusem, který bude odjíždět z parkoviště na Pálavském náměstí ze sídliště Vinohrady, z města Brno. Po domluvě možnost individuální dopravy přímo na místo tábořiště. (Pro účastníky jimž hromadný sraz a odjezd z Brna nevyhovuje.)

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář