Opravdu?

Škola čar a kouzel

Přejít na hodnocení

Pořadatel: spolek Bzuk

Aktualizováno: 22.04.2017 11:09

Základní informace

Škola čar a kouzel se otevírá! Nejen v Bradavicích, ale i u nás máte možnost proniknout do fantastického světa kouzelných formulí, lektvarů, bylinkářství či jasnovidectví.
Datum:
01.07.2017 - 15.07.2017  
Věk:
6 - 16 let
Volná místa:
1  /  90   (zbývá / max)
Cena:
3 890 Kč

Kontaktní osoba

Bc. Petr Blažek
 
776 841 182

Místo konání

 
Svitavy
Pardubický kraj
Česká republika

GPS: 49,79443°, 16,15945°

Program

Typ tábora: Pro děti a mládež
Ubytování: Chatky a sruby

Program
Přijímání jsou nejen zájemci z čistokrevných kouzelnických rodin, ale i odvážlivci z řad „mudlů“. I ty máš tedy možnost stát se jedním z nás. Prokážeš hrdinství a odvahu v Tajuplném lese? Dokážeš zkrotit fantastická zvířata? Troufneš si na boj proti temným silám a černé magii? Připojte se k nám a staň se jedním z ochránců kouzelného světa, světa plného zábavy, napětí a dobrodružství, v krásné přírodě se spoustou přátel. Neváhej dlouho, kapacita školních kolejí je omezena.Letošní tábor je inspirovaný příběhy nejen o Harry Potterovi, ale i dalších kouzelníků, čarodějů a mágů.Děti budou mít v průběhu tábora možnost prokázat svoji odvahu, bystrost, schopnost spolupráce, ochotu pomoci druhým, přátelské chování a šetrný přístup k přírodě. Kromě toho všeho se mohou těšit na spousty her a zábavy, setkání s novými i známými kamarády, krásné lesy, koupání v přehradě, karneval, diskotéky, doprovodný program, diplomy, odměny a mnoho dalšího.

Okolí

Areál leží v krásné přírodě nedaleko pískovcových útvarů Toulovcovy Maštale. V hlavní budově se nachází prostorná jídelna a společenská místnost vhodná ke konání diskoték i dalších aktivit za špatného počasí. Součástí budovy je zastřešená terasa se stoly na ping-pong. Chatovou osadu v blízkosti lesa tvoří 25 plně vybavených dřevěných srubů a zděné budovy se sociálním zařízením (oddělené toalety, sprchy a umývárny s tekoucí teplou i studenou vodou).Menší chaty jsou čtyřlůžkové, větší sruby s podkrovím pojmou 7 dětí. Celý areál je za tmy osvětlen lampami. V areálu je ohniště, stožáry na vyvěšení vlajek a 2 hřiště. Ke koupání lze využít některý ze tří blízkých rybníků. Celodenní stravování a pitný režim zajištěn dle platných předpisů, plně vybavená kuchyň, ešusy nejsou potřeba. Stravu připravuje náš prověřený a vyhlášený šéfkuchař, který má zkušenosti s vařením nejen na dětských akcích, a především v luxusních restauracích a penzionech. Více informací a fotografií naleznete na našich internetových stránkách.

Doprava

V ceně pobytu je již započítána autobusová doprava na tábor i zpět. Odjezd i návrat od budovy hlavního chrudimského vlakového nádraží. V případě vlastní dopravy se cena nemění. V případě vlastní dopravy se cena nemění. 31. květen 2017 je i nejzazším termínem k zaplacení tábora. Po tomto datu budou nezaplacené přihlášky vyřazeny a místa nabídnuta náhradníkům. Přihlášku ke stažení naleznete na našich internetových stránkách.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář