Opravdu?

Letní dětský tábor Dopraváček - Dedráček

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Letní dětský tábor Dopraváček - Dedráček

Aktualizováno: 01.06.2020 18:44

Základní informace

Děti se mohou těšit na dva týdny rekreačně - sportovního programu v prostředí krásné přírody v Hedčanech u Kožlan.Celotáborová hra, oddílové hry, sportovní hry.Možnost činnosti ve skupinách - v kroužku (hudební, sportovní, cizí jazyk...)
Datum:
01.08.2020 - 15.08.2020  
Věk:
5 - 16 let
Volná místa:
12  /  60   (zbývá / max)
Cena:
5 600 Kč
Poznámka k ceně:
v ceně je zahrnuto ubytování, strava, doprava a další nezbytné výdaje spojené s LDT

Kontaktní osoba

Jan Hönig
 
722138745

Místo konání

 
33141 Hedčany u Kožlan  –   Hedčany
Plzeň-sever
Plzeňský kraj
Česká republika

GPS: 49,98807°, 13,57322°

Program

Typ tábora: Pro děti a mládež
Ubytování: Chatky

Program
Dětem se nabízí především vhodná náplň volného času ve formě sportovně – rekreačního programu s velkou nabídkou oddílových a celotáborových her a soutěží, včetně výletů do okolí.Na děti čeká plnění úkolů celotáborové hry, společenské a sportovní hry a spousta soutěží.Určitě se mohou děti těšit na táborák, diskotéky, karneval, Miss, táborový Talent a mnoho dalších zábavných programů.Ze sportovních aktivit se mohou děti těšit na sportovní olympiádu, orientační běh, fotbal ...Program tábora bude přizpůsoben aktuálnímu počasí (suchá i mokrá varianta programu).Na děti dále čeká návštěva různých hostů, kteří nás seznámí se svojí činností /nemůžeme všechno prozradit, musíme mít i nějaká to překvapení/. Děti a mládež se mohou těšit na krásné 2 týdny!!!

Okolí

Tábor se nachází v prostředí lesů nedaleko obce Hedčany(cca 2 km). Hedčany jsou v plzeňském kraji, okres Plzeň - sever. Kožlany, které jsou nedaleko se nachází asi 4 km od tábora. V bezprostřední blízkosti tábora jsou krom lesů i rozlehlé louky a pole.V areálu tábora se nachází čtyřlůžkové chatky.Dále je zde hlavní budova, ve které je jídelna, která také slouží jako společenská místnost, sprchy a sklad. Dále v areálu jsou toalety a umývárny. Nechybí ani ošetřovna, izolace a kancelář.Strava 5x denně - snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře; vše včetně nápojů. Pitný režim zajištěn po celý den.

Doprava

Doprava do tábora pro děti z Mostu, Litvínova a okolí zajištěna autobusy. Odjezd v odpoledních hodinách od zdravotního střediska v ulici Topolová v Mostě.Autobusy jedou přes Žatec, Jesenici a Kožlany do Hedčan.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář