Opravdu?

Výtvarný tábor

Přejít na hodnocení

Pořadatel: SINDIBÁD cestovní kancelář s.r.o

Aktualizováno: 10.04.2018 16:45

Základní informace

Každý den se účastníci tábora seznámí s jednou z níže uvedených výtvarných technik. Pod odborným vedením si nejprve každý účastník vyzkouší základy techniky a později - v následujících dnech - bude do konkrétní výtvarné techniky pronikat hlouběji.
Cena:
4 380 Kč
Volná místa:
15  /  20   (zbývá / max)
Datum:
30.06.2018 - 07.07.2018
Věk:
8 - 18 let
WWW:
Přihláška:

Kontaktní osoba

Irena Koberová
 
777883434

Místo konání

 
Liberec
Liberecký kraj
Česká republika

GPS: 50,87531°, 15,17487°

Program

Typ tábora: Výtvarný
Ubytování: Karavany

Program
Každý den se účastníci tábora seznámí s jednou z uvedených výtvarných technik (batikování, decoupage, korálkování, vytváření ozdob a šperků z přírodních materiálů, savová technika, aranžování květin, drátkování, ozdoby a šperky z moduritu či samotvrdnoucí hmoty, malba na sklo). Pro zájemce se budou na táboře vyučovat i další zajímavé výtvarné techniky, jako je například drhání, výroba svíček, linoryt, malování na hedvábí. Pod odborným vedením si nejprve každý účastník vyzkouší základy techniky a později - v následujících dnech - bude do konkrétní výtvarné techniky pronikat hlouběji. Kromě různorodého výtvarničení jsou na programu tábora samozřejmě i hry, táboráky, přátelské zápasy se souběžně běžícím koňským táborem a jiné...

Okolí

Karavanový tábor s kapacitou 30-40 dětí je postaven v krásné přírodě Jizerských hor na louce umístěné nedaleko obce Hejnice. Louka slouží k táborovým hrám, nástupům, odpočinku, opalování a k dalším táborovým činnostem. Téměř celá louka je obklopena březovým hájkem nebo smrkovým porostem jehož stínu a příjemného chládku děti využívají především v horkých letních dnech po dobu poledního klidu.Na louce samozřejmě nechybí ohniště s posezením, stožár, vstupní brána, karavan pro výtvarničení...Souběžně s výtvarným táborem probíhá na stejném tábořišti tábor s koňmi :-)Na táboře jsou kromě koní i další táborová zvířátka. Například kozička (hnědá s bílými znaky) - volně se pohybuje po louce a hraje si s dětmi, dva čuníci (dostávají zbytky jídel) - ti se nepohybují volně :-), malí králíčci (umístěné v oploceném výběhu).V blízkosti tábora je rybník, který využijeme v teplých dnech ke koupání, ke konání různých vodních her, ale také k relaxaci a odpočinku u vody.

Doprava

Autobusem z Prahy (pro děti z Čech), minibusem z Vysokého Mýta (pro děti z Moravy) nebo vlastní doprava přímo do Hejnic.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář