Opravdu?

Věda hrou

Pořadatel: FasTracKids centrum rozvoje

Aktualizováno: 18.02.2019 14:58

Základní informace

VĚDA HROU je příměstský tábor určený pro 6 až 10leté děti.FasTracKids vědci budou zkoumat a experimentovat s vodou, technologiemi, molekulami, magnety a rostlinami, … Své kritické myšlení procvičí na hypotézách, které si následně vyzkouší v praxi.

Cena:
4 200 Kč
Datum:
19.08.2019 - 23.08.2019
Věk:
6 - 10 let
Kapacita:
8
WWW:
Druh tábora:

Kontaktní osoba

Silvie Knížetová
 
730 802 507

Místo konání

Václavkova  297 ⁄ 10
160 00 Praha 6  –   Dejvice
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha
Česká republika

GPS: 50,09755°, 14,39992°

Program

Typ tábora: Příměstské
Ubytování: Bez ubytování

Program
Hledáte tábor, který je konstruktivní, poutavý a zábavný? To a ještě mnohem více FasTrack Camps nabízí dětem ve věku 3–12 let. V rámci našeho zábavného interaktivního dobrodružství budeme děti rozvíjet v programu, který je sestavený na základě studií předních světových vědců. FasTrack Camps nabízí Vašemu dítěti zábavné a energické zážitky, díky kterým se bude moci rozvíjet i o prázdninách. Soustředí se na to, aby se malí průzkumníci po celou dobu dobře bavili. Každý den je plný energických, interaktivních a vzrušujících aktivit, které rozvíjí FasTrack Advantages, jež jsou tak zásadní pro úspěch v 21. století. Studenti tráví každý den několik hodin tvorbou, pohybem, diskutováním a experimentováním.Odpoledne děti tráví v rámci možností venku na nedalekém velkém hřišti nebo na tematické exkurzi.Rádi Vás přivítáme před zahájením příměstského tábora na bezplatné lekci programu FasTrack FUNdamentals. Po předchozí dohodě je to možné Po-So. Získáte jistotu, že FasTracKids centrum rozvoje je tím pravým místem pro rozvoj vašich dětí.Nabízíme také řadu jiných tematických táborů pro děti od 3 do 12 let v 9 termínech.Navštivte naše stránky pro plný výčet příměstských táborů. Každý týden budeme mít 2 různé tábory.Minimální účast je 1 celý den a maximální 45 dnů :-)FasTrack Camps je možné navštěvovat také pouze v dopoledním režimu S nebo BEZ oběda.

Okolí

Dopolední program běží převážně v našem certifikovaném FasTracKids centru rozvoje v Dejvicích. Odpoledne trávíme čas na blízkém dětském hřišti, chodíme na exkurze a další místa. Naše centrum rozvoje si můžete přijít prohlédnout v rámci bezplatných ukázkových hodin programu FasTrack Science  (po domluvě od ST do PÁ) a uvidíte, zda-li se dětem u nás bude líbit.

Najdete nás naproti nádraží Praha-Dejvice.

 

Doprava

Do FasTracKids se dostanete MHD během 30 minut ze všech městských částí Prahy. Podrobný popis naleznete na našich stránkách. 

Nejoblíbenější je zastávka metra, tramvají a autobusů Hradčanská, která je 4 minuty chůze od našeho centra.

https://fastrackids.cz/praha6/kontakt-2/30-minut-od-fastrackids-v-dejvicich/

Autem bez problémů zastavíte před centrem v ulici. Parkovat lze v ulici nebo na parkovišti, které je hned vedle nádraží, tj. do 50 m od našich vstupních dveří. 

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář