Opravdu?

FasTrack Camps - Umělecký ateliér

Přejít na hodnocení

Pořadatel: FasTracKids centrum rozvoje

Aktualizováno: 24.02.2017 00:00

Základní informace

Příměstský tábor "Umělecký ateliér" je vhodný pro děti, které rády tvoří, jsou kreativní nebo by se to rády naučily. Každý den si zhotoví nějaké vlastní umělecké dílo, které v pátek vystaví v umělecké galerii, na jejíž návštěvu jsou všichni zváni.
Cena:
3 950 Kč
Volná místa:
6  /  8   (zbývá / max)
Datum:
14.08.2017 - 18.08.2017
Věk:
3 - 8 let
WWW:

Kontaktní osoba

Silvie Knížetová
730 802 507

Místo konání

 
 Těšnov 15
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha
Česká republika

Program

Typ tábora: Umělecký
Ubytování: Bez ubytování

Program
Hledáte tábor, který je konstruktivní, poutavý a zábavný? To a ještě mnohem více FasTrack® Camps nabízí dětem ve věku 3-8 let. V rámci našeho zábavného interaktivního dobrodružství budeme děti rozvíjet v programu, který je sestavený na základě studií předních vědců. FasTrac Camps® nabízí Vašemu dítěti zábavné a energické zážitky, díky kterým se bude moci rozvíjet i o prázdninách. Soustředí se na to, aby se malí průzkumníci po celou dobu dobře bavili. Každý den je plný energických, interaktivních a vzrušujících aktivit, které rozvíjí FasTrack® Advantages, jež jsou tak zásadní pro úspěch v 21. století. Studenti tráví každý den několik hodin tvorbou, pohybem, diskutováním a experimentováním.----- Umělecký ateliér -----Přidejte se k Anně Paule ve FasTrack uměleckém ateliéru a nechte se inspirovat k vlastní tvorbě díly slavných umělců jako je Vincent van Gogh, Matisse nebo Picasso! Studenti si nakreslí svůj vlastní komiks, na učící stanici se seznámí s digitálním uměním a vytvoří několik soch a ilust

Okolí

Dopolední program probíhá převážně v našem certifikovaném FasTracKids centru rozvoje na Florenci. Odpoledne trávíme čas na blízkém dětském hřišti v Lannově ulici, chodíme na exkurze, do bazénu a další místa. Naše centrum rozvoje si můžete přijít prohlédnout v rámci bezplatných ukázkových hodin programu FasTrack Fundamentals a uvidíte, zda-li se dětem u nás bude líbit.

Doprava

Ideální dopravní dostupnost:1 min. pěšky od tramvajové zastávky Těšnov - tram 143 min. pěšky od zastávky Florenc - metro: B a C - tramvaj: 3, 8, 24, 52 - autobus: 133, 135, 175, 194, 207, 509 Autem k nám sjedete přímo z magistrály, kdo nevyzkouší neuvěří.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář