Stanový tábor Slovensko 2017

Přejít na hodnocení

Pořadatel: The trip to fancy, z. s.

Aktualizováno: 02.01.2017 00:00

Základní informace

Dětský stanový tábor na Slovensku pořádaný naší organizací je vhodný pro děti ve věku 10 a více let, které mají rádi výlety, spaní pod stanem v přírodě, praskání ohně, zurčení potůčků a hlavně dobrodružství, které z těchto činností vyplývá.
Cena:
2 990 Kč
Datum:
05.08.2017 - 12.08.2017
Věk:
12 - 17 let
Kapacita:
25
WWW:

Kontaktní osoba

Jakub Vlach
728956045

Místo konání

 
 Medzibrod, Bánská Bystrica, Zvolen aj.
Zahraničí
Slovenská republika

Program

Typ tábora: Vodácký turistický
Ubytování: Stany

Program
Program je rozložen na 8 dní, z čehož 3-4 dny nás čekají výlety na zajímavá místa a zbylých 4-5 dní nás čekají klasické i netradiční táborové hry, večerní táboráky či splutí řeky Hron.V ceně tábora jsou zahrnuty následující výlety a vstupy: Muzeum památníku SNP; jízda Čiernohronskou železnicou (úzkorozchodná trať); lesnický skanzen ve Vydrově; návštěva Predajnianských vodopádů; hrad Slovenská Lupča; dřevěný kostel v Hronseku (UNESCO); návštěva Zvolenu - Pancířový vlak, zámek a zřícenina Pustý hrad; zřícenina hradu Šášov a další. Samozřejmostí jsou večerní táboráky s kytarou, bojovky, zážitkové hry, možnost spaní pod širým nebem, apod.Upozornění:Program je po fyzické a psychické stránce náročný. Dítě musí ujít alespoň 20 km za jakéhokoliv počasí, přečkat špatné počasí na řece i ve stanu, apod. Hlavním cílem tábora je zejména posun frustrační tolerance, neboli odolnosti vůči zátěži. Děti se budou podílet na všech činnostech – vaření, stavbě tábora, organizaci výletu, apod.

Okolí

Tábor bude pořádán v nádherné oblasti slovenské řeky Hron, NP Nízké Tatry. Ubytováni budeme ve stanech bez podsady na tábořištích v Medzibrodě, a ve Zvolenu. Tábořiště jsou vybavena teplou sprchou.

Doprava

Doprava na místo bude organizována vlakem z Prahy hl. nádraží. Po domluvě s hlavním vedoucím je možné přistoupit kdekoliv na trase Praha - Banská Bystrica (např. Pardubice, Olomouc, atp.). Více informací o společné dopravě bude uvedeno v souhrnném manuálu, který zasíláme v průběhu června.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář