Opravdu?

Stanový tábor Slovensko 2018

Pořadatel: The trip to fancy, z. s.

Aktualizováno: 05.01.2018 21:35

Základní informace

Dětský stanový tábor na Slovensku pořádaný naší organizací je vhodný pro děti ve věku 12 a více let, které mají rádi výlety, spaní pod stanem v přírodě, praskání ohně, zurčení potůčků a hlavně dobrodružství, které z těchto činností vyplývá. Našim dětem se snažíme přiblížit krásu prázdnin v přírodě bez televize, internetu a mobilních telefonů. Děti naučíme stavět stan, rozdělat oheň, vybrat tábořiště, poradit si s nepřízní počasí, prostě věci, které se hodí kdykoli a kdekoli. Hlavní je chuť, dobrá nálada a ostatní je naučíme.

Program je rozložen na 8 dní, z čehož 3-4 dny nás čekají výlety na zajímavá místa a zbylých 4-5 dní nás čekají klasické i netradiční táborové hry, večerní táboráky či vodácké splutí řeky Hron. V ceně tábora jsou zahrnuty následující výlety a vstupy: Muzeum památníku SNP; jízda Čiernohronskou železnicou (úzkorozchodná trať); lesnický skanzen ve Vydrově; návštěva Predajnianských vodopádů; hrad Slovenská Lupča; dřevěný kostel v Hronseku (UNESCO); návštěva Zvolenu - Pancířový vlak, zámek a zřícenina Pustý hrad; zřícenina hradu Šášov a další. Samozřejmostí jsou večerní táboráky s kytarou, bojovky, zážitkové hry, apod

Cena:
3 290 Kč
Cena snížená při zaslání přihlášky do 15. 3.
Datum:
05.08.2017 - 11.08.2018
Věk:
12 - 20 let
Kapacita:
25
WWW:
Přihláška:
Druh tábora:
  • Putovní tábor
Zaměření tábora:
  • Ostatní sporty
  • Sport
  • turistika
Ubytování:
  • Stany

Kontaktní osoba

Jakub Vlach
728956045

Místo konání

 
 Medzibrod, Bánská Bystrica, Zvolen aj.
Zahraničí
Slovenská republika

Program

Program
Program je rozložen na 8 dní, z čehož 3-4 dny nás čekají výlety na zajímavá místa a zbylých 4-5 dní nás čekají klasické i netradiční táborové hry, večerní táboráky či splutí řeky Hron.V ceně tábora jsou zahrnuty následující výlety a vstupy: Muzeum památníku SNP; jízda Čiernohronskou železnicou (úzkorozchodná trať); lesnický skanzen ve Vydrově; návštěva Predajnianských vodopádů; hrad Slovenská Lupča; dřevěný kostel v Hronseku (UNESCO); návštěva Zvolenu - Pancířový vlak, zámek a zřícenina Pustý hrad; zřícenina hradu Šášov a další. Samozřejmostí jsou večerní táboráky s kytarou, bojovky, zážitkové hry, možnost spaní pod širým nebem, apod.Upozornění:Program je po fyzické a psychické stránce náročný. Dítě musí ujít alespoň 20 km za jakéhokoliv počasí, přečkat špatné počasí na řece i ve stanu, apod. Hlavním cílem tábora je zejména posun frustrační tolerance, neboli odolnosti vůči zátěži. Děti se budou podílet na všech činnostech – vaření, stavbě tábora, organizaci výletu, apod.

Okolí

Tábor bude pořádán v nádherné oblasti slovenské řeky Hron, NP Nízké Tatry. Ubytováni budeme ve stanech bez podsady na tábořištích v Medzibrodě, a ve Zvolenu. Tábořiště jsou vybavena teplou sprchou.

Doprava

Doprava na místo bude organizována vlakem z Prahy hl. nádraží. Po domluvě s hlavním vedoucím je možné přistoupit kdekoliv na trase Praha - Banská Bystrica (např. Pardubice, Olomouc, atp.). Více informací o společné dopravě bude uvedeno v souhrnném manuálu, který zasíláme v průběhu června.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář