Opravdu?

Vodácký tábor Hron 2019

Přejít na hodnocení

Pořadatel: The trip to fancy, z. s.

Aktualizováno: 01.01.2019 13:19

Základní informace

Tak jako v minulých letech, i letos tradičně naše organizace pořádá vodácký putovní tábor na řece Hron. Vzhledem ke svému charakteru je určen pro děti a mládež od 12ti do 18ti let, pro zkušené i začátečníky, prostě pro ty, kteří chtějí strávit příjemných 14 dní s dobrou partou na vodě, užít si her uprostřed lesů, výletů, koupání, večerních táboráků a vůbec všeho, co k tomu patří. „Našim“ dětem se snažíme přiblížit krásu na vodě a pobytu v přírodě bez televize, internetu a mobilních telefonů. Důraz klademe na samostatnost, týmového ducha, neobvyklé zážitky a tábornické dovednosti. Děti se naučí základy ovládání lodě na klidné i tekoucí řece; ti nejschopnější po dvou až třech dnech budou schopni samostatně kormidlovat kánoi nebo projíždět „šlajsny“. Dále je naučíme stavět stan, rozdělat oheň, vybrat ohniště, poradit si s nepřízní počasí, prostě věcí, které se hodí kdykoliv a kdekoliv. Věřte, že po prvním výletu na vodě se vašim dětem řeka zalíbí. Hlavní je chuť a ostatní je naučíme.

Cena:
3 590 Kč
Cena snížená při zaslání přihlášky do 15. 3.
Datum:
03.08.2019 - 10.08.2019
Věk:
12 - 20 let
Kapacita:
25
WWW:
Přihláška:
Druh tábora:
Zaměření tábora:
Ubytování:

Kontaktní osoba

Mgr. Jakub Vlach
 
728956045

Místo konání

 
Zahraničí
Slovenská republika

GPS: 48,78955°, 19,35071°

Program

Typ tábora: Vodácký turistický
Ubytování: Stany

Program
Program je rozložen na 8 dní, z čehož 3-4 dny jsme na vodě a zbylých 4-5 dní podnikáme výlety do NP Nízké Tatry a do blízkého okolí. V ceně tábora jsou zahrnuty následující výlety a vstupy: Muzeum památníku SNP; jízda Čiernohronskou železnicou (úzkorozchodná trať); lesnický skanzen ve Vydrově; návštěva Predajnianských vodopádů; hrad Slovenská Lupča; dřevěný kostel v Hronseku (UNESCO); návštěva Zvolenu - Pancířový vlak, zámek a zřícenina Pustý hrad; zřícenina hradu Šášov a další. Samozřejmostí jsou večerní táboráky s kytarou, bojovky, zážitkové hry, noční přespání na zřícenině Pustý Hrad a Šášov, apod.

Okolí

Tábor bude pořádán v nádherné oblasti slovenské řeky Hron, NP Nízké Tatry. Ubytováni budeme ve stanech bez podsady na vodáckých tábořištích v Medzibrodě, Vlkanové a ve Zvolenu. Tábořiště v Medzibrodě a ve Zvolenu jsou vybavena sprchou.

Doprava

Doprava na místo bude organizována vlakem z Prahy hl. nádraží. Po domluvě s hlavním vedoucím je možné přistoupit kdekoliv na trase Praha-Banská Bystrica (např. Pardubice, Olomouc, atp.) Více informací o společné dopravě bude uvedeno v souhrnném manuálu, který zasíláme v průběhu června.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář