Opravdu?

Zimní Sněženky a Machři na lyžích a bobech

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Tábory v Beskydech, z.s.

Aktualizováno: 13.11.2019 11:17

Základní informace

Vyhlášený tábor s unikátním programem pro lyžaře, ale také děti, které lyžovat neumí, anebo se naopak chtějí naučit. V čisté přírodě. Podívejte se na VIDEO a naše stránky! Dětem, jež nemají prázdniny, píšeme řádnou omluvenku, že absolvovaly ozdravný pobyt.
Datum:
16.02.2020 - 22.02.2020  
Věk:
6 - 18 let
Volná místa:
12  /  30   (zbývá / max)
Cena:
3 890 Kč
WWW:
Přihláška:
Druh tábora:
Zaměření tábora:
Ubytování:

Kontaktní osoba

Ivana Zelinová
 
724014649

Místo konání

Horská chata Unigeo  
 
Vsetín
Zlínský kraj
Česká republika

GPS: 49,42413°, 18,27885°

Program

Typ tábora: Zimní tábor
Ubytování: Horská chata

Program
Úžasňáci na bobech a lyžích! Ať už umí děti lyžovat či snowboardovat, nebo mají chuť se to s námi naučit, či si raději budou užívat zimních radovánek na bobech a saních v ozdravné přírodě. Součástí je velmi pestrá celotáborová hra.Tábor přinášíme především pro zábavu, sport i relaxaci dětí. Na zimním táboře budeme s dětmi lyžovat - probíhá i výuka lyžování! ve Ski Rališka, bobovat, sáňkovat, stavět sněhuláky, hrát hry a soutěžit venku i uvnitř, tančit či zpívat. Chybět nebude ani karneval v maskách na lyžích a bobech, olymypiáda, stezka odvahy, karaoke, Talentámie, plavání ve vnitřním bazénu, výlet do Aquaparku nebo jeskyní či jízda na koních zimní přírodou, vyhlášené diskotéky.V ceně strava 5x denně, ubytování, lyžařští instruktoři, dále výlet autobusem, jízda na koni, psí spřežení. Exkl. táborové on-line zpravodajství, nepřetržitě můžete zasílat vašim dětem vzkazy. Tábor přinášíme pro zábavu, sport i relaxaci dětí, jejichž plíce budou regenerovat na zdravém ovzduší

Okolí

Ubytování je zajištěno v Rekreační středisku a Horské chatě Unigeo, které je kousek od sjezdovky a má dlouholeté bohaté zkušenosti s pořádáním ozdravných, letních i zimních táborů. Jeho součástí jsou herny a televizní sál, kde budou probíhat aktivity, programy, karneval a diskotéky. K dispozici je i stolní tenis, součástí jídelny je i bufet a bar. Středisko je umístěno v prostředí krásné a čisté přírody obklopené jehličnatými lesy, nádhernou přehradou.Lyžování probíhá ve Ski Rališka, vyhlášené pro děti ideální dvojsedačkovou lanovou, a pomami.Mají Vaše děti rády hory a sníh a chcete jim namísto smogu ve městě dopřát zdravý vzduch v nádherné přírodě? Rády lyžují, nebo se to teprve učí? Anebo raději dovádějí na bobech a saních? Přejete si, aby si užily zimní přírodu, sníh a zimní radovánky v kolektivu bezva kamarádů se skvělým, unikátním programem a prožily nezapomenutelné zážitky? Tak právě pro ně je tady zimní (jarní) tábor v čisté přírodě malebných Vsetínských vrchů.

Doprava

Vlastní. Možnost bezpečné dopravy z Prahy a Brna a vyzvednutí dítěte. Více info po telefonu nebo přes email nebo na webových stránkách.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář