Opravdu?

Letní tábor RHM

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Martina Kracíková

Aktualizováno: 31.05.2017 21:26

Základní informace

Dětský stanový tábor, zaměřený na rekreace a hry dětí, v příjemném prostředí údolí u řeky Zdobnice s pevnými budovami kuchyně, jídelny a sociálního zařízení. Tábor ma tématicky zaměřený program, který se každy rok obměňuje.
Datum:
16.07.2017 - 29.07.2017
Věk:
7 - 16 let
Kapacita:
60
Základní cena:
3 950 Kč
WWW:
Přihláška:
Druh tábora:
Ubytování:

Kontaktní osoba

Martina Kracíková
 
731 476 693

Místo konání

 
Rychnov nad Kněžnou
Královéhradecký kraj
Česká republika

GPS: 50,15187°, 16,40157°

Program

Typ tábora: Pro děti a mládež
Ubytování: Stany s podsadou

Program
Téměř celý program je převážně situovaný v okolí tábora a připravený tak, aby byl zajímavý pro děti, zároveň napínavý a dobrodružný. Letošním rokem nás bude provázet etapová hra s názvem Zaklínač. Děti si v ní vyzkouší nejen jaké to je žít v dobách minulých, ale i svou zručnost při vyrobě mečů a stavění hradů, stejně tak i schopnost orintace v blízkém okolí tábora a taktiky při různých soubojích.Další součástí tábora jsou výlety do Rokytnice v Orlických horách a pokud počasí dovolí i do Pekla - koupiliště ve Vamberku.V průběhu tábora se pořádají závody - postřehový, tábornické dovednosti a Velký turnaj v míčových hrách, kde si děti zasoutěží proti vedoucím.Na konci tábora vyhlašujeme nejlepšího táborníka a nejlepšího táborníky z oddílu.

Okolí

Areál se nachází na slunné louce v nádherném romantickém údolí řeky Zdobnice, mezi obcemi Slatina nad Zdobnicí a Pěčín, asi 15 km za Rychnovem nad Kněžnou. Okolní příroda tu nabízí ideální podmínky pro dětskou rekreaci, pro hry a pobyt dětí v přírodě, řeka Zdobnice pak příjemné koupání a osvěžení v horkých letních dnech. Děti si odpočinou po náročném školním roce v pohodové atmosféře tábora a načerpají nové síly.

Doprava

Sraz dětí a rodičů je u letního kina v Hradci Králové, Orlické nábřeží, v 8:30. Odjezd autobusu 9hodin. Cestou míjíme Týniště n./O., Kostelec n./O. a Vamberk, a cesta končí ve Slatině nad Zdobnicí, kde nám pan řídič zastaví kousek od tábora. V případě větších dojezdových vzdáleností je možné po předchozí domluvě s hlavní vedoucí přivézt dítě přímo na tábor a to nejlépe do 11hodiny.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář