Opravdu?

Šumík

Přejít na hodnocení

Pořadatel: LDT Šumík

Aktualizováno: 14.07.2016 00:00

Základní informace

Šumík se nachází v Přední Výtoni. Ubytování je v chatkách po 4. K dispozici je hlavní budova-jídelna a sociální zařízení-záchody a sprchy s teplou vodou po celý den. Program zajišťují vedoucí s letitou praxí. Spolupracujeme s policií a záchranou službou.
Datum:
20.08.2016 - 28.08.2016  
Věk:
8 - 15 let
Volná místa:
10  /  48   (zbývá / max)
Cena:
3 800 Kč

Kontaktní osoba

Místo konání

 
Český Krumlov
Jihočeský kraj
Česká republika

GPS: 0,00000°, 0,00000°

Program

Typ tábora: Sportovní
Ubytování: Chatky a budova

Program
Děti zažijí spoustu sportovních zážitků a vyzkoušejí si činnosti, ke kterým nemají přístup v běžných dnech. Jedná se například o přespávání na hradě, možnost slaňování z hradu, ukázky policie a záchranné jednotky, střelbu ze vzduchovky, jízda na záchranném člunu, mnoho bojovek, netradičních pohybových her, noční hry a spoustu dalšího. program připravují ostřílení vedoucí z řad policie a proto se snažíme zajistit maximální pestrost a nabitost programu. Dětem se dostává strava 6x denně, z toho jsou dvě jídla denně teplá. Toto zajišťují profesionální kuchařky.

Okolí

Tábor se nachází v malebné krajince kolem lipenské přehrady nedaleko obce Přední Výtoň. Ubytovaní jsou děti v chatkách po 4 a dále je zde k dispozici hlavní budova, která slouží jako jídelna a je zde i zařízená kuchyně. V táboře je sociální zařízení-záchody a sprchy s teplou vodou po celý den. Krajina je rozmanitá. Je možnost využívat lipenské přehrady a nebo krásné lesy v okolí, kde se hraje spousta her a tzv. pochoďáků. V táboře je k dispozici hřiště na míčové hry. Za táborem je ohniště určené k pořádání táboráků.

Doprava

Doprava na tábor je individuální. Příjezd je vždy v den tábora mezi 13 a 14h a odjezd na konci tábora mezi 9 a 10h.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář