Opravdu?

tábor Harry Potter a Princ dvojí krve

Přejít na hodnocení

Pořadatel: Eko-info centrum Ostrava z.s.

Aktualizováno: 12.02.2018 14:02

Základní informace

Nabízíme Vám již XIV. ročník letního tábora v malebné oblasti Beskyd, u obce Ostravice. 

Zahájení pobytu je v sobotu 28.7. 2018 obědem, ukončení pak v sobotu 4.8. 2018 snídaní.  Po celou dobu pobytu bude běžet táborová hra na motivy knihy a filmu 

HARRY POTTER A PRINC DVOJÍ KRVE

V případě vážného zájmu vyplňte elektronickou přihlášku (e-přihlášku) na tomto  linku ve všech požadovaných kolonkách. Při správném odeslání Vám kopie obratem přijde na Vámi uvedený mail.

Datum:
28.07.2018 - 04.08.2018
Věk:
6 - 15 let
Kapacita:
56
Základní cena:
3 600 Kč
Poznámka k ceně:
sleva pro sourozence
WWW:
Druh tábora:
Zaměření tábora:
Ubytování:

Kontaktní osoba

Ivana Mariánková
 
737505288

Místo konání

 906
739 14 Ostravice
Frýdek-Místek
Moravskoslezský kraj
Česká republika

GPS: 49,54640°, 18,40367°

Program

„Povzbuzeni návratem Lorda Voldemorta působí Smrtijedi spoušť jak ve světě mudlů, tak ve světě kouzelníků. Harry Potter má podezření, že nebezpečí je přímo v Bradavicích, ale Brumbál se soustředí na přípravu na poslední bitvu, která se rychle blíží. Potřebuje, aby mu Harry pomohl odkrýt důležitý klíč, který vede k rozuzlení Voldemortovy obrany. A k tomu všemu ještě čokolády napuštěné nápojem lásky skončí ve špatných rukou a všechno naprosto změní. Láska je sice ve vzduchu, ale tragédie se blíží a ani Bradavice už nikdy nebudou takové, jaké bývaly…“


Ale nebojte se, určitě si také dosyta užijeme okolní krásné podhorské přírody, čeká nás spousta zábavných her na louce, hřišti, v klubovně, lanovém centru i v lese, spousta báječných aktivit a napínavých soutěží. Tábor je vhodný pro samostatné děti školního věku (1-9.tř. ZŠ). Kapacita je omezena na 56 dětí (4 věkově smíšené oddíly). 

Informační list k táboru a vzor Posudku lékaře si stáhněte  zde.

 

Okolí

UBYTOVÁNÍ:         !!! Z M Ě N A !!! 

Chata Svoboda, 739 14 Ostravice 906, http://www.chatasvoboda.cz/ 

2 - 4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením (koupelna + WC), velká jídelna, 3 klubovny, herna na stolní tenis, víceúčelové antukové hřiště, ohniště, ruské kuželky, šipky, fotbálek, kulečník.

Akce probíhá v rekreačním středisku vyhrazeném výlučně pro pobyt dětí našeho tábora. U dětí je vždy stálý dozor oddílových vedoucích a instruktorů. Naši vedoucí mají dlouholeté zkušenosti v organizaci dětských aktivit a práci s dětmi, po celou dobu pobytu je přítomen zdravotník.

STRAVA:

5x denně pestrá, vyvážená a chutná strava s možností přídavků, pitný režim po celý den.

 

Doprava

Doprava je zajištěna po trase Fulnek náměstí – Klimkovice městský úřad – Ostrava Poruba Tesco – Ostravice chata Svoboda a zpět objednaným autobusem. Nástupní místo Fulnek a Klimkovice bude zajištěno vždy pouze v případě, že z něj pojede alespoň 10 dětí (po uzávěrce přihlášek budete včas vyrozuměni, jak to vypadá a odkud se jede). Místa srazu účastníků a přesná doba ranního odjezdu a poledního návratu budou upřesněny mailem všem přihlášeným do 30.6.2018 a budou rovněž zveřejněny na stránkách www.eico.cz.

 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář