Opravdu?

Letní tábor u moře pro děti i rodiny

Přejít na hodnocení

Pořadatel: HP sport servis - centrum volného času, z.s.

Aktualizováno: 27.03.2016 00:00

Základní informace

Maminko, tatínku, teto, strejdo, babičko, dědečku a děti pojďte s námi letos k moři,kde všichni budeme námořníci a cestovatelé.Proto přijměte naše pozvání a ocitnete se ve světě,kde čas plyne pomaleji. A zjistíte,že důležitá je radost a štěstí našich dětí.
Datum:
02.07.2016 - 09.07.2016
Věk:
0 - 17 let
Volná místa:
30  /  40   (zbývá / max)
Základní cena:
4 800 Kč

Kontaktní osoba

Marcel Huňka
 
603552628

Místo konání

hotel Arkada, Hvar  
 
Stari Grad
Zahraničí
Chorvatsko

GPS: 43,18790°, 16,58537°

Program

Typ tábora: Pro rodiče s dětmi
Ubytování: Hotel

Program
Program: plavání v moři, hudba, tanec, kreslení, malování, pohybové hry na hřišti i na pláži, karneval ... a to vše s kvalifikovanými instruktoryNa táboře pro rodiče s dětmi probíhá program pro děti každý den:- dopoledne od 9,00 – 11,30 hodProgram je připravován na téma "Cesta kolem světa". Programu se děti mohou i nemusí zúčastnit. Je to zcela dobrovolné.Dále se mohou děti i rodiče těšit na:- HRANÍ NENÍ NIKDY DOST - hraní v hotelu i u moře- PROČ SE NEPROBĚHNOUT - super hry na protažení tělíčka- PRO CHYTRÉ ČARODĚJE - výroba vlastního puzzle- NĚCO PRO ŠIKOVNÉ TLAPIČKY -kreslíme, malujeme, stříháme a lepíme- VELKÁ PŘEKÁŽKOVÁ DRÁHA - spousta hopsání pro malé šikulky (děti v pohybu)- VODNÍ SVĚT - plavání dětí s rodiči, bláznivá a hodně mokrá zábava - v hlavní roli stříkačky, pistolky, bublifuky- MALUJEME NA TRIČKA - volné téma- BEZ TANČENÍ TO PŘECE NEJDE ... atd.
 

Okolí

Hotel Arkada http://heliosfaros.eu/hr/hoteli-helios-info-hr/arkadaHotel Arkada**+ je příjemný a oblíbený hotel, ležící cca 800 m od centra městečka Stari Grad, přímo u moře. Ubytování je ve 2-lůžkových pokojích s možností přistýlky (pevná postel), s orientací na moře jsou pouze 2-lůžkové pokoje (za příplatek 400 Kč/os) nebo do parku (nesvítí do pokoje slunce celý den). Stravování probíhá v klimatizované restauraci. K výbavě hotelu dále patří kavárna, taverna, aperitiv - bar, venkovní bazén s mořskou vodou, TV-místnost. Internet 10 HRK/1 hod. V hotelu je nabídka masáží. V blízkosti hotelu se nacházejí tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, biliár, hřiště pro míčové hry a půjčovnu jízdních kol, skútrů a aut. Okolí je vhodné pro milovníky in-line bruslení. V hotelu Arkada možnost úhrad platební kartou - VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.
 

Doprava

Doprava luxusním autobusem nebo mikrobusy s klimatizací.
 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnocení

Moje hodnocení
Vaše hodnocení 0 
bylo uloženo.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář