Opravdu?

Bezva tábor Miličín

Pořadatel: Duha Bezva tábor

Aktualizováno: 13.03.2022 23:07

Základní informace

Náš tábor je určen pro děti všech věkových skupin, které rády tráví čas v přírodě. Nabízíme od každého trochu, takže se tu děti nenudí a každý den zažívají nová dobrodružství. Kdo bude chtít, může zkusit spoustu netradičních her a sportů. 

Zveme tedy Vaše děti na nezapomenutelné léto plné zábavy.

Datum:
SO, 16. 7. 2022 – 6. 8. 2022
Věk:
6 - 17 let
Kapacita:
100
Základní cena:
8 290 Kč
Poznámka k ceně:
zahrnuje stravu + dopravu + ubytování
WWW:
Přihláška:
Typ tábora:
Zaměření tábora:
Ubytování:

Kontaktní osoba

Jaroslav Růžička
 
+420 702 036 637

Místo konání

Táborová osada Miličín  
 
257 86 Miličín
Benešov District
Central Bohemian Region
Česká republika

GPS: 49,58197°, 14,68039°

Program

Náš tábor je koncipován tak, aby si ho každé dítě na nejvíc užilo. Nabízíme nadupaný program plný netradičních her, sportů a příběhů. Nejsme ale tábor, který hodí dětem míč a řekne jim, ať si jdou hrát. Vymýšlíme dětem spoustu zajímavých her, které jsou plné zábavy a naučí děti spolupracovat. Díky každodenní spolupráci v týmech si vytvoří i nová přátelská pouta.

Dále nabízíme oddílové programy, které jsou promakané, předem připravené a materiálně zajištěné. Každý oddíl zažívá jiný program, takže se děti nikdy nenudí. 

Každý rok vymýšlíme celotáborovou hru, která je určena k odpočinutí od oddílového programu. Celotáborovka umožňuje, aby děti mezi sebou soutěžily, poznávaly se a vytvářely nové vzpomínky, které Vám doma povypráví. Celotáborovku pojímáme velmi netradičně, a proto jsme již měli Hunger games, Hvězdnou bránu, Game of Thrones, Hollywood...

Do celotáborové hry dávají naši vedoucí všechno a doufají, že jako každý rok to bude kopec srandy. Přihlaste svoje děti, dokud máme stále volná místa!! 

 

Okolí

Tábor je umístěn na klidném místě, na louce, obklopen lesem, který zasahuje částečně do prostoru, kde jsou umístěny chaty a ostatní provozní budovy. Ubytování je v chatách pro 4 a ve stanech pro 2 osoby. K vybavení tábora patří soc.zařízení, ošetřovna, klubovna, jídelna atd. K dispozici jsou 2 hřiště na volejbal a travnaté hřiště na fotbal (softball). Rybník, který je součástí tábora, umožňuje koupání a další vodní hry(využití lodí), včetně prostoru pro malé děti (neplavce). Další možnost koupání je ve 2 dalších rybnících, které jsou nedaleko od tábora.

Jsme tedy jednoznačná volba pro dobrodruhy, ale i pro začátečníky či nerozhodné táborníky, kteří stále netuší, který tábor je pro ně ten pravý. 

Strava: Plná penze + dopolední a odpolední svačina, druhá večeře, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě. Máme vlastní kuchyňský personál.

 

 

Doprava

Praha, Modřany 

Přesné informace budou upřesněny

 

 

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář