Opravdu?

LT Draco

Pořadatel: Kondor, SKUPINA - ČTRNÁCTKA

Aktualizováno: 13.01.2022 12:05

Základní informace

Léto se kvapem blíží. Sluncem prozářená příroda, hromada kamarádů, spousta zábavy a nepřeberné množství tábornických dovedností. Zní ti to skvěle a chtěl bys to všechno během letních prázdnin zažít? Tak se přestaň bát vylézt ze své ulity komfortu a přidej se k nám. Jsme tábor Draco, který má již velice dlouhou tradici. Jsme zálesáci. Signál nemáme a elektřinu neznáme. Za to umíme rozdělat oheň jednou sirkou či dokonce křesadlem, vážíme si přírody, mapu plně ovládáme a díky tomu nepotřebujeme navigaci. Dokonce vlastní přístřeší na noc si umíme postavit, a to v jakémkoli terénu. Tyto skvělé zážitky a spoustu her můžeš s námi prožít v termínu 3.7. – 23.7. Velice rádi mezi sebe přivítáme nové kamarády.

Datum:
NE, 3.–23. 7. 2022
Věk:
6 - 15 let
Kapacita:
40
Základní cena:
4 500 Kč

Kontaktní osoba

Kateřina Stránská
 
732786804

Místo konání

Pod Hrází  
Jevany
Praha-východ
Středočeský kraj
Česká republika

GPS: 49,96426°, 14,80801°

Program

I letos se náš tábor po celou dobu ponese v určitém duchu. Již jsme navštívili Japonsko, cestovali časem, dokonce jím platili za všechno, co jsme potřebovali. Řešili jsme detektivní případy či ničili příšery z jiných dimenzí. Je již však tradicí, že téma tábora vám prozradíme, teprve až se na něj vydáte, ale věřte nám, že si to opravdu užijeme a že to bude stát za to.

Uzly, ohně, budování přístřešků či řešení šifer, to vše je jen něco málo z toho, čemu všemu se věnujeme. Vše se učíme formou hry a následně to i při hrání her využijeme. Ani šikovné a kreativní ruce nepřijdou zkrátka. Vyrábíme, kreslíme i šijeme. To vše je volně provázené s obyčejným táborovým životem, který se opět formou různých aktivit snažíme udělat neobyčejný.

Bydlíme ve stanech s podsadou a tee-pee. Vaříme v polní kuchyni, a to vše na krásné, zelené, hustými lesy olemované louce.

 

 

Okolí

Na táboře bydlíme na louce obklopené lesy a menším potůčkem. Kousek od louky je rybník kam se chodíme koupat když je hezké počasí.

 

Doprava

Na tábor i zpět jedeme vlastním předem objednaným autobusem .

 

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
 

Přidat komentář