Opravdu?

Sportmánia

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Volnočasovky SPORT, z. s.

Aktualizované: 24.03.2018 14:45

Základné informácie

Tábor se soustředí na prožívání dobrodružství v přírodě prostřednictvím sportovních a uměleckých aktivit, při kterých děti poznávají sami sebe i své okolí. Důraz je kladen na osobnostní rozvoj každého účastníka, což je možné i díky menšímu počtu dětí. Na táboře jsou připravené různé aktivity, které si děti mohou vyzkoušet (jóga, lanové aktivity, aerobic, outdoorový double, výtvarné aktivity apod.). 

Turnusy

NE, 1.–8. 7. 2018
2 900 Kč
NE, 8.–15. 7. 2018
2 900 Kč

Kontaktná osoba

Mgr. Hana Pazderová
 
607 893 690

Miesto konania

Rozsochy 92  92
592 57 Rozsochy
Rozsochy
Kraj Vysočina
Česká republika

GPS: 49,52506°, 16,19715°

Program

Typ tábora: Sportovní
Ubytování: Apartmány

Program
Každoročně pořádáme 2 turnusy letních táborů, které jsou zaměřeny na pobyt v přírodě, sportovní aktivity, rozvíjení týmové spolupráce a osobnosti každého „táborníka“ prostřednictvím zážitkových programů. K těmto cílům směřujeme pomocí individuálních i skupinových aktivit, které prověřují schopnost spolupráce, komunikační dovednosti, odolnost i vytrvalost, fyzické schopnosti, ale při tom přináší mnoho zážitků a prostoru pro sdílení.Na co se už všichni těšíme?Na spoustu her, horolezeckou stěnu, aerobik, nohejbal, fotbal, bazén, šifrovaný celodenní výlet s překvapením, táborák a mnoho dalšího, co nabízí lokalita malebné Vysočiny. V rámci programu si děti vyzkouší různé aktivity.

 

Okolie

Volnočasovky SPORT, z. s. využívají ubytování v apartmánech na adrese Rozsochy 92 v malebné vesnici Rozsochy. Tato lokalita je příhodná k podnikání různorodých výletů do přírody, k vodě a při tom v blízkém městě Bystřice nad Pernštejnem můžeme využít skvěle vybavenou sportovní halu s vnitřním i venkovním bazénem.Součástí ubytování je travnaté hřiště, společenská místnost i venkovní posezení nejenom pod pergolou. Výhodou místa pobytu je bezprostřední kontakt s přírodou, kapacita ubytování vybízí, aby v celé chalupě byla pouze jedna skupina účastníků, což umožňuje bližší navazování kontaktů bez dalších rušivých elementů.Účastníci jsou tedy ubytováváni ve třech apartmánech s celkovou kapacitou 25 – 30 lůžek, každý apartmán má své sociální zařízení i malou kuchyňku. Hned u chaty je možnost parkování.

 

Doprava

Děti se mohou přesunout společně s vedoucími z Prahy nebo Brna vlakem, popř. se dopravit individuálně s rodiči.
 

Hodnotenie

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár