Opravdu?

PAPE: První africká polární expedice

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Regionální centrum Praha - Hnutí Brontosaurus

Aktualizované: 24.07.2017 10:03

Základné informácie

Toužíš navýšit prestiž svého milovaného Konga? (Neplést s Demokratickou republikou Kongo!) Možností je řada, ale jedna nad všechny vyčnívá. 

Dobyj s námi severní pól! 

Další, již téměř tradiční brontosauří tábor na Lukově, se tento rok koná 29. 7. - 5. 8. 2017. Stejně jako ostatní tábory spadající pod Hnutí Brontosaurus je i tento tábor pracovní, na táborové hry a všemožné letní radovánky bude samozřejmě čas také. Náplní práce bude především zvelebování exteriéru hradu. 

Dátum:
29.07.2017 - 05.08.2017
Vek:
15 - 22 rokov
Kapacita:
20
Základní cena:
950 Kč
37,31 EUR
WWW:
Prihláška:
Druh tábora:
Ubytovanie:

Kontaktná osoba

Radka Sedláková
 
737 544 605

Miesto konania

 
Lukov
Zlín
Zlínský kraj
Česká republika

GPS: 49,29157°, 17,72940°

Program

Máš chuť strávit týden na hradě, užít si spoustu legrace a zároveň pomoci při obnově historické památky? Neděsí tě slova a slovní spojení jako spacák, karimatka, spaní pod širákem, práce na hradě, malta, písek, zničené oblečení, táborák, koukání na hvězdy, polární mráz a super zážitky? Pak Tě na náš tábor srdečně zvu!

PAPE: První africká polární expedice je týdenní pracovně-zážitková akce pořádaná Regionálním centrem Praha, spadajícím pod Hnutí Brontosaurus. Denně je dobrovolnické práci věnováno asi 5 hodin, obvykle se však nepracuje všechny dny. Po práci je volný čas věnovám všemožným letním radovánkám, táborovým hrám a zážitkovým aktivitám.

Ubytování

Ubytování je zajištěno pod klenbami hradu. Na hradě je pitná voda, částečně zavedena elektřina, sprcha je pouze studená, venkovní. Spí se v torzu západního paláce na cihlové podlaze, je nutné počítat s prachem a přirozenou hradní vlhkost. Za pěkných nocí se spí na nádvoří hradu pod hvězdným nebem. Je třeba se připravit na dost zálesácké podmínky, prostě Kongo! 

Strava

Cena stravy je samozřejmě zahrnuta v účastnickém poplatku. Strava bude domácí, kontinentální, vydatná a chutná, uspokojující náročné chutě všech. Lahodné pokrmy budou vznikat na kamnech v malém hospodářském stavení. Samozřejmě vycházíme vstříc účastníkům se stravovacími omezeními.

Platba

Účastnický poplatek se hradí převodem na účet Regionálního centra Praha, číslo účtu je 2900063524 / 2010.

 

Okolie

Hrad se nachází poblíž vesnice Lukov na okraji Hostýnských vrchů. Z autobusové zastávky nás čeká průchod skrz vesnici a výstup do kopce, na kterém se hrad nachází. Poblíž hradu se nachází skalní útvar Králky, dále pak samota Prádla.

 

Doprava

Dopravu účastníků na místo Hnutí Brontosaurus nijak nezajišťuje, je zcela v režii účastníků samotných. Účastníkům však na sebe (s jejich souhlasem) poskytujeme kontakty, aby se mohli na místo akce dopravit společně, a tak ušetřili za jízdné.

 

Hodnotenie

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár