Opravdu?

Letní tábor Habří

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Spolek táborníků a přátel osady o.s.

Aktualizované: 31.05.2021 16:50

Základné informácie

Letní tábor Habří pořádáme od roku 1987. Táborová základna se nachází u obce Habří, ve východní části kraje Vysočina, na břehu říčky Bobrůvky.

            Jedná se o tábor stanového typu. Děti jsou ubytovány ve dvoulůžkových dřevěných podsadách. Formou her a soutěží, se učí najít si vhodné místo pro přenocování v přírodě, rozdělávat oheň a vařit v kotlíku. Nejvýznamnější událostí před koncem pobytu bude přespání mimo tábor bez ohledu na počasí.

Jsou připraveny sportovní soutěže, míčové hry, lezecká ministěna a další hry.

Dátum:
04.07.2021 - 17.07.2021  
Vek:
8 - 15 rokov
Voľné miesta:
10  /  60   (zostáva / max)
Cena:
3 600 Kč
141,18 EUR
WWW:
Prihláška:
Druh tábora:
Ubytovanie:

Kontaktná osoba

Petra Švancarová
 
606735160

Miesto konania

 
592 53 Strážek
Žďár nad Sázavou
Kraj Vysočina
Česká republika

GPS: 49,43398°, 16,22003°

Program

Tábor nabízí ubytování ve stanových podsadách. Před nepřízní počasí účastníky chrání společenská „místnost“ dřevěná stavba sloužící jako jídelna a indiánské TeePee, do kterého se bez problémů vejdou všichni účastníci tábora. Stravování je zabezpečeno odborným personálem pětkrát denně. Strava je připravována ve stálé budově – kuchyni. Zásobování tábora je zajištěno z blízkých obcí a pravidelnými ranními dodávkami čerstvého pečiva.
Tábor je napojen na vodovod s pitnou vodou z nedalekého rekreačního zařízení.
O tělesnou hygienu je postaráno v táborové umývárně, která je zásobována jak studenou, tak teplou vodou.
Odborný zdravotnický personál je zárukou dohledu nad zdravím účastníků. Současně dbá o plnění přísných hygienických předpisů, které existují právě pro tento druh táborů.

S ohledem na svůj věk se účastníci podílí na zajištění chodu tábora formou služebních oddílů (příprava snídaně, mytí nádobí, příprava dřeva na topení, úklid společných prostor, kontrola dodržování táborového řádu, příprava táboráku, noční hlídky atd.). 

 

Okolie

Táborová základna se nachází v romantickém údolí říčky Bobrůvky.  Řeka a stromy kolem ní jsou pak zárukou osvěžení a úkrytu v parných letních dnech. 

Doprava

Doprava dětí na tábor je organizována z Černé Hory (okr. Blansko), autobusem do Drahonína a odtud pěšky po turistické cestě do Habří (cca 2,2hod.). Kufry a zavazadla budou na tábor dopravena nákladním automobilem. 

Vlastní doprava.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár