Opravdu?

Říše strašidel

Usporiadateľ: spolek Bzuk

Aktualizované: 05.01.2021 22:36

Základné informácie

Říši pohádek jistě všichni znáte, je přeplněna spanilými princeznami, statečnými princi, kouzelnými dědečky a mnohými dalšími obyvateli. Všichni jsou šťastní a spokojení, pečení holuby lítají všem přímo do úst, potoky jsou plné vína a nikdo si nemůže na nic stěžovat.

Existuje však ještě jedna říše – Říše strašidel. Říše, ve které její vládce důvod k radosti nemá. Jeho království se pomalu rozpadá, strašidelné bytosti mizí, nejsou k nalezení. Proč tomu tak je? Děti jsou ochotné věřit v pohádky, na strašidelné bytosti však zapomínají. Z důvodu masivního rozvoje televizí a "těch internetů" získaly pocit, že strašidýlka neexistují – že se jedná pouze o mlhu, houkající sovu, odraz měsíce či ztrouchnivělé dřevo. Strašidla, na které se přestává věřit, přichází o smysl svého života, stahují se do ústraní, chřadnou, mizí… Vládce Říše strašidel se však s tímto smutným osudem nechce smířit. Chce své království zachránit, obnovit slávu a lesk bytostí, které tu s námi jsou od nepaměti, vrátit strašidlům jejich schopnosti, smysl života a znovu vybudovat mocnou Říši strašidel plnou spokojených obyvatel. Sám to však nezvládne.

Strašidelnou říši a její obyvatele mohou zachránit jen ti, kteří věří, ostatním zůstává cesta do ní utajena. Proto povoláváme právě vás – jedny z posledních věřících dětí. Vydejte se s námi na dobrodružnou objevitelskou cestu. Poznejte, že i strašidla jsou vlastně hodné bytosti a pomozte Vládci znovu obnovit říši plnou spokojených šťastných strašidel. Zasloužená odměna v podobě nových přátelství i hmotných statků se již chystá. A věřte nám, nikdy nevíte, kdy se vám přátelství se strašidly bude hodit.

Originální dobrodružná celotáborová hra z naší vlastní dílny, napětí, legrace, nečekané zvraty, příjemné putování do říše českých pohádkových strašidel. Příběh a zpracování je vhodné i pro ty nejmenší děti, strach rozhodně mít nemusíte.

Počet míst omezen, neváhejte dlouho. Těšíme se na vás.

Těšíme se na vás.

Dátum:
03.07.2021 - 17.07.2021  
Vek:
6 - 16 rokov
Kapacita:
100
Cena:
5 000 Kč
190,88 EUR
WWW:
Prihláška:
Druh tábora:

Kontaktná osoba

Bc. Petr Blažek
 
776841182

Miesto konania

Budislav  72
569 65 Budislav
Svitavy
Pardubický kraj
Česká republika

GPS: 49,79504°, 16,15851°

Program

  • dobrodružná celotáborová hra inspirovaná nejen českými strašidly
  • hry a soutěže v areálu i krásných okolních lesích
  • doprovodné akce a diskotéky
  • koupání, lesy, zábava, dobrodružství…
  • 15 dní plných zábavy, dobrodružství a zážitků

Okolie

Areál dětského tábora je položen do krásné přírody nedaleko pískovcových útvarů "Toulovcových Maštalí" s mnoha turistickými trasami.

K areálu, který se nalézá na samém okraji obce Budislav, vede asfaltová cesta, která umožňuje bezproblémový příjezd autobusů, zásobování i osobních vozidel až do udržovaného areálu tábora.

Pro ubytování na táborovém pobytu je určena chatová osada v těsné blízkosti lesa. Tu tvoří 25 plně vybavených útulných dřevěných srubů s kapacitou až 130 lůžek a zděné budovy se sociálním zařízením (oddělené toalety, sprchy a umývárny s tekoucí teplou i studenou vodou).

Menší přízemní chatičky jsou čtyřlůžkové, větší, dvoupatrové chaty, pojmou 7 dětí. Celý areál je za tmy osvětlen několika lampami. V osadě nalezneme ohniště, stožáry na vyvěšení vlajek a travnaté i oplocené asfaltové hřiště.

Doprava

Doprava na tábor i z tábora je individuální, hromadná doprava není organizována.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár