Opravdu?

LT 2021 Pirátské Legendy

Usporiadateľ: PROFILIS, z.s.

Aktualizované: 10.10.2020 14:06

Základné informácie

Tábor pořádá spolek PROFILIS a proběhne v rekreačním středisku Hutě Resort nedaleko Rožmitálu pod Třemšínem (okres Příbram) v krásné krajině brdských lesů.

Děti se stanou součástí legendy, která vypluje z časů minulosti. V našem příběhu se přesunou do dob, kdy moře a oceány křižovaly mocné lodě pirátů a kdy nastal čas dobrodružství, odvahy, síly, cti a přátelství.

Dátum:
15.08.2021 - 29.08.2021  
Vek:
6 - 15 rokov
Kapacita:
60
Cena:
6 000 Kč
236,83 EUR
Poznámka k ceně:
Celková částka se platí na dvě platby formou zálohy a doplatku, po dohodě lze rozdělit i na více plateb.
WWW:
Prihláška:
Druh tábora:
Ubytovanie:

Kontaktná osoba

Jakub Čanda
 
731 417 229

Miesto konania

Hutě pod Třemšínem  74
26242 Rožmitál pod Třemšínem
Příbram
Středočeský kraj
Česká republika

GPS: 49,59661°, 13,80053°

Program

Tábor pořádá spolek PROFILIS a proběhne v rekreačním středisku Hutě Resort nedaleko Rožmitálu pod Třemšínem (okres Příbram) v krásné krajině brdských lesů. Ubytování probíhá v prostorných zrekonstruovaných čtyř lůžkových chatkách s malou terasou či pokojích ve zděné budově. Dále je v objektu jídelna, bar s obchůdkem pro děti, ohniště pro táborák, klubovna, zastřešená terasa s posezením, velký bazén (25x10m), umývárky s teplou vodou po celý den a WC, hřiště a sportoviště. Více o rekreačním středisku na www.huteresort.cz

Stravování je zajištěno 5x denně - snídaně, svačina, oběd ( dvouchodový - polévka, hlavní chod ), svačina, večeře. Celodenně je zajištěn pitný režim.

Doprava je vlastním dopravním prostředkem tam i zpět. Tábor nehradí úrazové pojištění.

CELOTÁBOROVÁ HRA

Děti se stanou součástí legendy, která vypluje z časů minulosti. V našem příběhu se přesunou do dob, kdy moře a oceány křižovaly mocné lodě a udatní námořníci, ale také do dob, kdy se objevilo pravé a nehasnoucí zlo, které ničilo vše na mořích. Před zlem, jménem Davy Jones, zlým a nadpřirozeným pirátem a kapitánem lodi Bludný Holanďan, si nikdo nebyl jistý životem. Ničil lodě obchodníků, rybářů, mořeplavců i ostatních pirátů. Rozséval smrt, utrpení a nikdo se mu neodvážil postavit. Navíc s ním uzavřela dohodu mocná Východoindická obchodní společnost se svými vojsky. Nyní ale nastal čas bojovat. Nastal čas dobrodružství, odvahy, síly, cti a přátelství - nastal čas pirátů. Proto se scházejí čtyři pirátské klany, aby zvolili svého vůdce v Karibiku, který je bude zastupovat na shromáždění pirátských vůdců z celého světa, kterému se říká Bratrský sněm, kde se bude jednat o tom, jak hrozbu pro piráty a námořníky zastavit.

TÁBOROVÝ PROGRAM

Náš tábor je koncipován tak, aby děti měly co nejvíce zábavy, tzn. že máme vždy jednu hru na dopoledne (2 hodiny), jednu hru na odpoledne (3 hodiny) a ještě bývá večerní program. Do toho jsou nástupy, scénky, polední klid (povinný 2hodinnový), vyhlášení, oddílové nástupy a programy a samozřejmě i osobní volno účastníků. Hry jsou různé, a to jak venkovní (sportovní, bojové, poznávací, běhací, vědomostní), tak občas i ve vnitřních prostorách (především pak vědomostní hry). Pro samotný tábor je tedy v plánu cca 30 aktivit (her) výše zmíněného charakteru.

Okolie

Rekreační středisko najdete v CHKO Brdy v nadmořské výšce 600 m v blízkosti městské části Rožmitálu pod Třemšínem, nedaleko Hutí pod Třemšínem. Areál je umístěn na Podhénské louce uprostřed hlubokých lesů lesů. Je skvěle situovaný pro turistické výlety do nekonečných Brd či prohlídek památek a muzeí v širokém okolí. V Rožmitále najdete celou infranstrukturu jako obchody, poštu, atd. Až do areálu vede zpevněná asfaltová cesta, bezproblémová i pro autobusy.

Doprava

Doprava je vlastním dopraním prostředkem.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár