Opravdu?

Příměstský tvořivý tábor Žďár nad Sázavou

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA, z.s.

Aktualizované: 19.06.2020 11:15

Základné informácie

Letos pořádáme na Zámku ve Žďáře nad Sázavou i druhý příměstský kreativní tábor pod vedením zkušených umělců a pedagogů, který se uskuteční v týdnu před zahájením festivalu KoresponDance. Pro děti je připraven bohatý program s řadou doprovodných aktivit v krásném prostředí zámeckého areálu a okolí. Tento srpnový tábor je otevřen dětem od 7 do 12 let a bude pouze v příměstské variantě.

Dátum:
10.08.2020 - 14.08.2020  
Vek:
7 - 16 rokov
Kapacita:
45
Cena:
2 200 Kč
83,27 EUR
Poznámka k ceně:
základní = 2200 Kč / druhý sourozenec 1800 Kč / třetí sourozenec 1300 Kč

Kontaktná osoba

Eva Papánková
 
608653653

Miesto konania

Zámek  
591 02 Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou
Kraj Vysočina
Česká republika

GPS: 49,58293°, 15,93633°

Program

Tento tábor povedou zkušené lektorky a choreografky Bára Látalová a Zdenka Brungot Svíteková, které budou děti provázet tvůrčím kreativním procesem a pohybovými principy, se kterými běžně pracují s tanečníky v jejich představení Karneval zvířat. Děti tak budou mít unikátní příležitost ocitnout se v roli tanečních tvůrců, vyzkoušet si, jak mohou sami ovlivnit to, jakým směrem se představení bude ubírat… To vše inspirováno rozmanitým světem živočišné říše. Součástí tábora bude také výtvarná dílna pod vedením scénografa Lukáše Urbance.

Není důležité, zda má dítě v těchto oborech nějaké zkušenosti, ale pouze to, jaké umění chce objevovat, co ho nejvíce láká.

Program je rozdělen na dopolední a odpolední, kdy od rána se děti věnují pohybovým aktivitám a po obědové pauze následuje tvůrčí ateliér.

Tábor je zaměřený na rozvoj kreativity dítěte a schopnost improvizace. V malebném prostředí zámeckého areálu a přilehlé krajiny budou děti zkoumat, rozvíjet se a objevovat krásy umění skrze rozmanité umělecké formy, budou se učit spolupráci a vzájemnému naslouchání a budou mít příležitost pět dní pobývat ve výjimečném barokním areálu a učit se vztahu k historii a jejímu místu v současné kultuře i společnosti.

Tábor je časově naplánován tak, aby končil zároveň se začátkem etablovaného mezinárodního festivalu KoresponDance a děti tak měly unikátní možnost na festivalu vystoupit. Prezentace výsledků práce dětí z Tvořivého tábora je již tradičně součástí programu a vždy je plná radostných emocí, přináší dětem obrovskou zkušenost a umožňuje jim lépe pochopit, co za pět dní kreativní práce vytvořily. Pro rodiče je pak příležitostí vidět své děti se rozvíjet, zažít krásný den plný doprovodného programu na Zámku a strávit čas s rodinou nabitý novými zážitky a zkušenostmi.

Tábor je ideální jak pro děti, které chtějí s uměleckou tvorbou teprve začít a chtějí si ji osahat v příjemném letním prostředí, tak pro děti, které už nějaké zkušenosti mají třeba ze základní umělecké školy a chtějí i v létě ve své aktivitě pokračovat.

Kurzovné:

základní = 2200 Kč / druhý sourozenec 1800 Kč / třetí sourozenec 1300 Kč

Cena zahrnuje i společný oběd, svačinu si děti přinesou z domova. 

Doprava

Dopravu nezajišťujeme, děti je třeba přivézt na místo. 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár