Opravdu?

Tvořivý dětský tábor Žďár nad Sázavou

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Centrum choreografického rozvoje SE.S.TA, z.s.

Aktualizované: 19.06.2020 11:15

Základné informácie

Každoročně pořádáme kreativní dětský tábor na Zámku ve Žďáru nad Sázavou. Tanec, divadlo a hra se světlem v prostoru jsou náplní tvůrčího procesu dětí pod vedením zkušených umělců a pedagogů v prostředí Zámku s možností mnoha doprovodných aktivit jako je koupání, procházky v krásné přírodě ad. Tábor je otevřen dětem od 7 do 16 let a už třetím rokem bude jak příměstský, tak i s možností pobytu. 

Dátum:
13.07.2020 - 17.07.2020  
Vek:
7 - 16 rokov
Kapacita:
45
Cena:
2 200 Kč
83,27 EUR
Poznámka k ceně:
příměstská varianta: 2200 Kč / druhý sourozenec 1800 Kč / třetí sourozenec 1300 Kč s ubytováním: 4200 Kč / druhý sourozenec 3700 Kč / třetí sourozenec 3000 Kč

Kontaktná osoba

Eva Papánková
 
608653653

Miesto konania

Zámek  
591 02 Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou
Kraj Vysočina
Česká republika

GPS: 49,58293°, 15,93633°

Program

Při přihlášení si účastník vybere jednu ze tří oblastí tanec, dokumentární divadlo nebo světlo v prostoru, které se na táboře chce věnovat přednostně. Není důležité, zda má dítě v těchto oborech nějaké zkušenosti, ale pouze to, jaké umění chce objevovat, co ho nejvíce láká.

Tábor je zaměřený na rozvoj kreativity dítěte a schopnost improvizace. V malebném prostředí zámeckého areálu a přilehlé krajiny budou děti zkoumat, rozvíjet se a objevovat krásy umění skrze rozmanité umělecké formy, budou se učit spolupráci a vzájemnému naslouchání a budou mít příležitost pět dní pobývat ve výjimečném barokním areálu a učit se vztahu k historii a jejímu místu v současné kultuře i společnosti.

Na konci týdne se uskuteční v zámeckém areálu prezentace výsledků práce dětí z Tvořivého tábora, která je vždy plná radostných emocí, přináší dětem obrovskou zkušenost a umožňuje jim lépe pochopit, co za pět dní kreativní práce vytvořily. Pro rodiče je pak příležitostí vidět své děti se rozvíjet, zažít krásný den v zámeckém areálu a strávit čas s rodinou nabitý novými zážitky a zkušenostmi.

Jednotlivé skupiny vedou renomovaní umělci s rozsáhlými pedagogickými zkušenostmi. Pro děti, které jsou na táboře ubytované, je samozřejmě zajištěn další program na večer a trvalý dozor a stravování. Velkou výhodou tábora je omezený počet účastníků a dopolední rozdělení do skupin, což umožňuje velmi individuální přístup ke každému dítěti.

Tábor je ideální jak pro děti, které chtějí s uměleckou tvorbou teprve začít a chtějí si ji osahat v příjemném letním prostředí, tak pro děti, které už nějaké zkušenosti mají třeba ze základní umělecké školy a chtějí i v létě ve své aktivitě pokračovat.

Kategorie:

  • TANEC (doporučený věk 7 - 12 let) - lektor Lenka Kniha Bartůňková
  • DOKUMENTÁRNÍ DIVADLO (doporučený věk 10 - 14 let) - lektor Tereza Durdilová
  • SVĚTLO V PROSTORU (doporučený věk 12 - 16 let) - lektor Zdenek Durdil

 

Kurzovné:

příměstská varianta: 2200 Kč / druhý sourozenec 1800 Kč / třetí sourozenec 1300 Kč
s ubytováním: 4200 Kč / druhý sourozenec 3700 Kč / třetí sourozenec 3000 Kč

V ceně je zahrnuta také strava - pro příměstskou variantu oběd, pro variantu s ubytováním i snídaně, svačina a večeře. 

Ubytování pro děti je zajištěno v nedaleké Sokolovně, děti si přinesou vlastní karimatku a spacák.

Doprava

Dopravu nezajišťujeme, děti je třeba přivézt na místo. 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár