Opravdu?

Věda hrou - FasTrack Camps

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: FasTracKids centrum rozvoje

Aktualizované: 08.06.2020 09:54

Základné informácie

VĚDA HROU je příměstský tábor určený pro 6 až 10leté děti. FasTracKids vědci budou zkoumat a experimentovat s vodou, technologiemi, molekulami, magnety a rostlinami, … Své kritické myšlení procvičí na hypotézách, které si následně vyzkouší v praxi. Výsledky své práce budou prezentovat před kamerou a v pátek na "vědeckém semináři" i před rodiči. Tábor se koná v bezpečném prostředí FasTracKids centra rozvoje v Dejvicích ve skupince po maximálně 8 dětech. Můžete se přijít předem na ukázkovou lekci jednoho z našich programů a prohlédnout si prostředí.

Dátum:
17.08.2020 - 21.08.2020
Vek:
6 - 10 rokov
Kapacita:
8
Základní cena:
4 400 Kč
174,05 EUR

Kontaktná osoba

Silvie Knížetová
 
730 802 507

Miesto konania

přímo naproti nádraží Praha-Dejvice, cca 4 minuty od metra Hradčanská  
Václavkova  297 ⁄ 10
160 00 Praha 6  –   Dejvice
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha
Česká republika

GPS: 50,09755°, 14,39992°

Program

Typ tábora: Příměstské
Ubytování: Bez ubytování

Program
Hledáte tábor, který je konstruktivní, poutavý a zábavný? To a ještě mnohem více FasTrack Camps nabízí dětem ve věku 3–12 let. V rámci našeho zábavného interaktivního dobrodružství budeme děti rozvíjet v programu, který je sestavený na základě studií předních světových vědců. FasTrack Camps nabízí Vašemu dítěti zábavné a energické zážitky, díky kterým se bude moci rozvíjet i o prázdninách. Soustředí se na to, aby se malí průzkumníci po celou dobu dobře bavili. Každý den je plný energických, interaktivních a vzrušujících aktivit, které rozvíjí FasTrack Advantages, jež jsou tak zásadní pro úspěch v 21. století. Studenti tráví každý den několik hodin tvorbou, pohybem, diskutováním a experimentováním.Odpoledne děti tráví v rámci možností venku na nedalekém velkém hřišti nebo na tematické exkurzi.Rádi Vás přivítáme před zahájením příměstského tábora na bezplatné lekci programu FasTrack FUNdamentals. Po předchozí dohodě je to možné Po-So. Získáte jistotu, že FasTracKids centrum rozvoje je tím pravým místem pro rozvoj vašich dětí.Nabízíme také řadu jiných tematických táborů pro děti od 3 do 12 let v 9 termínech.Navštivte naše stránky pro plný výčet příměstských táborů.

Každý týden budeme mít 2 různé tábory.Minimální účast je 1 celý den a maximální 45 dnů :-)

FasTrack Camps je možné navštěvovat také pouze v dopoledním režimu S nebo BEZ oběda.

Okolie

Dopolední program běží převážně v našem certifikovaném FasTracKids centru rozvoje v Dejvicích. Odpoledne trávíme čas na blízkém dětském hřišti, chodíme na exkurze a další místa. Naše centrum rozvoje si můžete přijít prohlédnout v rámci bezplatných ukázkových hodin programu FasTrack Science  (po domluvě od ST do PÁ) a uvidíte, zda-li se dětem u nás bude líbit.

Najdete nás naproti nádraží Praha-Dejvice.

 

Doprava

Do FasTracKids se dostanete MHD během 30 minut ze všech městských částí Prahy. Podrobný popis naleznete na našich stránkách. 

Nejoblíbenější je zastávka metra, tramvají a autobusů Hradčanská, která je 4 minuty chůze od našeho centra.

https://fastrackids.cz/praha6/kontakt-2/30-minut-od-fastrackids-v-dejvicich/

Autem bez problémů zastavíte před centrem v ulici. Parkovat lze v ulici nebo na parkovišti, které je hned vedle nádraží, tj. do 50 m od našich vstupních dveří. 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár