Opravdu?

Vojenský tábor Battlefield camp (army - airsoft)

Usporiadateľ: BFC z.s.

Aktualizované: 08.06.2020 08:30

Základné informácie

Battlefield Camp je letní army camp s prvky vojenské simulace a airsoftu s několikaletou tradicí. Program našeho tábora se skládá z množství aktivit vojenského charakteru, kterými jsou například přežití v přírodě, pěchotní taktiky, střelba, boj v zastavěných oblastech, radiokomunikace, zdravověda a další. Každý rok se program tábora točí okolo jiného tématu, v roce 2020 je to válka v Afghánistánu. V prvních několika dnech tábora si účastnici osvojí množství schopností, které jim umožní efektivně fungovat ve svém družstvu na různých pozicích, jako je například velitel, radista či zdravotník. Během zbytku tábora se účastní strategických operací v rámci scénáře, mezi které patří například průzkum, CQB, konvoj, search and rescue či obrana základny. K co nejdůvěryhodnějšímu přiblížení vojenské atmosféry nám pomáhá naše zázemí v podobě simulované vojenské základny obsahující autentické vojenské stany, sprchy, kuchyň, strážní věže, systém opevnění, ale i přilehlou vesnici. To vše nám umožňuje poskytnout věrohodný zážitek plný boje, adrenalinu a vojenské atmosféry. FB: Tábor Battlefield camp.

Rozhodně se můžeš těšit na tábor nabitý adrenalinem, zábavou a čeká tě spoustu nezapomenutelných zážitků. Věková hranice je nyní stanovena na 11 až 19 let, výjimky jsou možné

Dátum:
07.07.2020 - 24.08.2020  
Vek:
11 - 20 rokov
Cena:
4 499 - 5 899 Kč
169,65 - 222,44 EUR

Turnusy

07.07.2020 - 19.07.2020  
5 899 Kč
16.08.2020 - 24.08.2020  
4 499 Kč

Kontaktná osoba

Jakub Šerák
 
603716838

Miesto konania

3995  
675 71 Naloučany
Třebíč
Kraj Vysočina
Česká republika

GPS: 49,23896°, 16,13806°

Program

Píše se rok 2001, kdy Spojené státy zahajují operaci Trvalá svoboda, jakožto reakci na teroristické útoky 11. září. Proti technologicky vyspělejším silám NATO v čele s USA stojí teroristické skupiny Tálibán a Al-Káida odhodlané bránit svou zemi a šířit dále víru v Aláha. I letos si můžež zvolit frakci, za kterou chceš v průběhu tábora hrát. Každá frakce má svoji vlastní základnu a vlastní chod, což pouze přidává na reálnosti a autentičnosti táborové atmosféry simulující válku v Afghánistánu.

Chtěl by ses stát vojákem sil NATO a zažívat dobrodružství na základně, podnikat nebezpečné patroly, vypomáhat nedaleké vesnici a plnit mnoho dalších speciálních úkolů ? Nebo by ses raději přidal na stranu teroristických skupin a vedl partyzánskou válku, podporoval protiamerický vesnický odboj, či podnikal nespočet útoků na americké body zájmu ?

Rozhodnutí už je pouze na tobě!
V první fázi se můžeš těšit na intenzivní výcvik, který ti nejen rozšíří obzor ve vojenské a airsoftové problematice, ale taky se naučíš nových dovedností využitelných i v běžném životě. Během této fáze si zlepšíš svoji fyzickou kondici a osvojíš si např. základy topografie, zdravovědy, přežití v terénu, maskování, manipulaci se zbraní, základy boje v lese i v budovách a mnohem víc. Po celou dobu tábora je navíc pro zájemce možnost dalšího rozvoje v nejen v těchto oblastech.

Úroveň tvých dovedností se bude následně odrážet v druhé, o poznání delší fázi. Čeká tě mnoho napínavých a adrenalinových bitev v lese i budovách, jejichž vítězství nebo prohra se bude odrážet v každodenní realitě tábora. Příběh se bude dále vyvíjet podle tvých rozhodnutí či činů a doslova tě pohltí. Těšit se také můžeš na sofistikované speciální úkoly, které budou vyžadovat nejen kvalitní přípravu, ale také tvoji odhodlanost a odvážnost. Na táboře tě čeká spousta nových vychytávek a zlepšení týkajících se zázemí, airsoftu a herních záležitostí, které si však necháme jako překvapení právě pro Tebe. Každý náš tábor je totiž jedinečný a nezapomenutelný.

Doprava

Při dostatečném zájmu jsme schopni svozy zajistit (viz. přihláška).