Opravdu?

Bradavice - škola čar a kouzel

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Pionýr, z. s. - 7. pionýrská skupina Borač

Aktualizované: 19.03.2020 21:39

Základné informácie

Bohatý program pro děti je sestaven tak, aby většinu pobytu trávily v přírodě a odpočinuly si tak od ruchu měst a především moderní výpočetní techniky. Děti si užijí spoustu zábavných a netradičních her, lanových aktivit, sportovních zápasů i koupání. Skladba programu je vhodná jak pro chlapce, tak pro děvčata. Snažíme se o maximální využití času a hledáme aktivity, které jsou u dětí žádané. Celotáborová hra (CTHáčko) pomáhá vytvářet velikou měrou atmosféru celého tábora. Je připravována až s půl ročním předstihem, takže nás nemůže překvapit ani deštivé počasí. Při plánování a realizaci jednotlivých her bereme ohled na věk a možnosti každého dítěte, aby pro ně vše bylo především zábavou, ale též i zdrojem poznání. Na našich táborech je CTHáčko pojato jako soupeření mezi jednotlivými oddíly. V oddílech jsou zastoupena obě pohlaví všech věkových kategorií. 

Dátum:
18.07.2020 - 05.08.2020  
Vek:
8 - 15 rokov
Kapacita:
44
Cena:
4 300 Kč
169,16 EUR

Kontaktná osoba

Andrea Brachová
 
608262694

Miesto konania

Unnamed Road  
59261 Borač
Brno-venkov
Jihomoravský kraj
Česká republika

GPS: 49,39809°, 16,36794°

Program

Děti i vedoucí jsou ubytováni ve stanech s podsadou a spí v nich na postelích. Vaříme v kuchyni srubového typu vybavenou dvěma plynovými sporáky. Jako jídelna a společenská místnost v případě nepříznivého počasí nám slouží vojenský hangár. Ranní a večerní hygienu konáme v polní umývárně a celkovou očistu provádíme v tzv. labůžu. Vodu ohříváme v brutarech. Pokud počasí dovolí, koupeme se v řece Svratce.

Okolie

Naše táborová základna, kterou každoročně přizpůsobujeme daným podmínkám a normám, se nachází v katastru obce Borač na Českomoravské vysočině.

Doprava

vlakem z Brna, Královo Pole nádraží

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár