Opravdu?

Hvězdná brána: záchrana světa

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: spolek Bzuk

Aktualizované: 29.02.2020 23:21

Základné informácie

Psal se rok 2016, když byla nedaleko vojenské základny v Budislavi nalezena Hvězdná brána – zařízení, pomocí něhož je možné přesouvat se během okamžiku na jiné planety, objevovat nové světy. Týmy statečných vojáků a vojaček tehdy podnikly nespočet výprav s cílem navázat nová přátelství, získat nové technologie a vše další pro rozvoj našeho světa.

Aktivací Hvězdné brány jsme však na sebe upoutali pozornost zlého boha Anubise, který se nás rozhodl zotročit. Společnými silami se nám ho podařilo zničit a z bezpečnostních důvodů byl projekt Hvězdné brány ukončen. Brána měla zůstat navždy uzamčena v trezoru a již nikdy neměla být použita. Situace se však změnila. Magický rok 2020 přináší novou výzvu.

Mezigalaktické satelity zaznamenaly blížící se vesmírné lodě neznámého původu, dle veškerých výpočtů míří přímo k naší planetě. Dle jejich rychlosti a počtu nelze předpokládat, že by měly přátelské úmysly. Vojenské velitelství se rozhodlo znovuaktivovat Hvězdnou bránu a vytvořit speciální jednotky, jejichž cílem bude udělat vše pro odvrácení hrozby a záchranu Země. I ty jsi byl vybrán/a, i v tvých rukou je další osud lidstva. Bezpečné místo mimo naši planetu je připraveno – stanoviště Alfa čeká na náš příchod. Nepropásni evakuaci do bezpečí, evakuaci, která však není zbabělým útěkem, ale prvním odvážným krokem na dlouhé cestě k záchraně světa.

Nový příběh, nová setkání, nová dobrodružství, nové objevy, nová přátelství,… Podaří se nám společně odvrátit nebezpečí, porazit nového nepřítele, zachránit lidstvo, vrátit se zpět na Zemi? Nepropásněte možnost strávit začátek letních prázdnin ve stínu jedinečné Hvězdné brány, v krásné přírodě, s partou Bzučáků a dobrodružným příběhem překonávajícím vše, co jste zatím zažili.

Dátum:
03.07.2020 - 18.07.2020  
Vek:
6 - 16 rokov
Voľné miesta:
20  /  110   (zostáva / max)
Cena:
4 800 Kč
183,84 EUR

Kontaktná osoba

Bc. Petr Blažek
 
776841182

Miesto konania

 72
569 65 Budislav
Svitavy
Pardubický kraj
Česká republika

GPS: 49,79498°, 16,15845°

Program

  • dobrodružná celotáborová hra inspirovaná populárním seriálem Hvězdná brána
  • hry a soutěže v areálu i krásných okolních lesích
  • doprovodné akce a diskotéky
  • koupání, lesy, zábava, dobrodružství…
  • 16 dní plných zábavy, dobrodružství a zážitků

Okolie

Areál dětského tábora je položen do krásné přírody nedaleko pískovcových útvarů "Toulovcových Maštalí" s mnoha turistickými trasami.

K areálu, který se nalézá na samém okraji obce Budislav, vede asfaltová cesta, která umožňuje bezproblémový příjezd autobusů, zásobování i osobních vozidel až do udržovaného areálu tábora.

Pro ubytování na táborovém pobytu je určena chatová osada v těsné blízkosti lesa. Tu tvoří 25 plně vybavených útulných dřevěných srubů s kapacitou až 130 lůžek a zděné budovy se sociálním zařízením (oddělené toalety, sprchy a umývárny s tekoucí teplou i studenou vodou).

Menší přízemní chatičky jsou čtyřlůžkové, větší, dvoupatrové chaty, pojmou 7 dětí. Celý areál je za tmy osvětlen několika lampami. V osadě nalezneme ohniště, stožáry na vyvěšení vlajek a travnaté i oplocené asfaltové hřiště.

 

Doprava

V ceně pobytu je již započítána autobusová doprava z Chrudimi na tábor i zpět. Odjezd i návrat od budovy železniční zastávky Chrudim-město. V případě vlastní dopravy se cena nemění.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár