Opravdu?

Letní tábor Čmelák

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Letní tábor Čmelák

Aktualizované: 21.01.2020 22:15

Základné informácie

Letní tábor Čmelák má za sebou osmnácti letou tradici a nyní startuje jeho devatenáctá sezóna. Tábor Čmelák se koná v malebné přírodě na samotě kousek od Zruče nad Sázavou. Okolí tábora lemuje řeka, což nabízí mnohé možnosti. Tábory Čmelák jsou známy jako tábory s pečlivě připravenou celotáborovou hrou, při které se děti nenudí. V letošním roce 2020 se můžete těšit na DOBRODRUŽSTVÍ V ČÍNĚ.

Dátum:
03.07.2020 - 19.06.2020  
Vek:
6 - 17 rokov
Voľné miesta:
25  /  80   (zostáva / max)
Cena:
5 350 Kč
209,19 EUR
Poznámka k ceně:
sourozenecké slevy
WWW:
Druh tábora:
Zameranie tábora:
Ubytovanie:

Kontaktná osoba

Jakub Šoukal
 
728997694

Miesto konania

 10
285 22 Horka II
Kutná Hora
Středočeský kraj
Česká republika

GPS: 49,73080°, 15,14464°

Program

Kromě klasického programu plného her a soutěžení se děti mohou těšit na koupání, jízdy na lodích, táboráky, noční hry, oblíbený celodeňák, diskotéky, pouť, aukce s množstvím plyšáků a jiných odměn a plno dalších již tradičních akcí. Chod tábora budou zajišťují oblíbení vedoucí (naprostá většina z nich s námi dříve jezdila jako děti), samozřejmostí jsou profesionální zdravotníci a kvalitní kuchaři (snídaně formou švédských stolů). 

Cena tábora pro rok 2020 je 5350 Kč a zahrnuje: kvalitní stravu 5x denně (vaříme i bezlepkovou dietu), ubytování v chatičkách s elektřinou, denně teplou vodu na sprchování, dopravu z Prahy a zpět autobusem, kvalifikované personální zajištění, odměny pro děti apod.

Nabízíme sourozeneckou slevu 200 Kč na každé dítě, možnost zaplatit tábor ve splátkách nebo využít příspěvku FKSP.

Okolie

Naše tábořiště se nachází v hezké přírodě mimo civilizaci, a to na rozhraní katastru obcí HORKA II a VLASTĚJOVICE u Zruče nad Sázavou. Celý tábor lemuje z jedné strany řeka Sázava, která nám během letních dnů skýtá příjemnou úlevu od horka, a z druhé strany jehličnatý les. Je to okolí přesně stvořené pro táborové vyžití. V okolí tábora se nachází koupaliště (1 km), místní zmrzlinářství (1 km) a vlaková zastávka (2 km). Během každoročně konaného celodenního výletu se děti dostanou i dále za hranice našeho malého království a v rámci putování navštíví i některé místní památky.

Doprava

V ceně tábora je zajištěna doprava autobusem z Prahy a zpět.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár