Opravdu?

Teenager II. - Den poté

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Tábory BAVI (CK Viktor Kohout s.r.o.)

Aktualizované: 10.03.2020 16:07

Základné informácie

Zůstat loni na opuštěném ostrově byl pouhopouhý trénink.. Pomyslel sis při probuzení po děsivé katastrofě, co se právě stala. Slyšíš ten šramot?To nezní jako člověk!!!! Nebojíš se a víš, že všechny tyto nástrahy dokážeš zvládnout... Co víc, máš pevnost a své lidi, kterým můžeš věřit! Můžeš vlastně?!

Vážení skorodospěláci, připravili jsme pro Vás tu nejtajemnější výzvu všech táborových dob! Krom nájezdů zombies a dalších bytostí z nejrůznějších dimenzí a realit se však spíše můžete těšit na oslavy všech vítězství v podobě epických diskoték, pohodičkou u bazénu, velkolepou hostinou a hlavně pestrý dobrodružný program Vikyho jn. a jeho známé bandy. Odvázíš se vystoupit ze své komfortní zóny a chceš zažít těch nejlepších 10 dní v roce s partou skvělých nových přátel?! Máš rád seriály StrangerThings apod. a chceš si užít příběh v těchto tématech na vlastní kůži? V tom případě se neboj a přihlaš se! Boj o přežití zbytku lidstva v postapocalyptickém světě závisí totiž právě na Tobě!

Dátum:
28.07.2020 - 06.08.2020  
Vek:
13 - 17 rokov
Voľné miesta:
Už obsadené
Cena:
4 800 Kč
187,68 EUR

Kontaktná osoba

Miesto konania

Unnamed Road  
789 01 Zábřeh
Šumperk
Olomoucký kraj
Česká republika

GPS: 49,89517°, 16,80845°

Program

jedná se o vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál má výhodu super zázemím i pro špatné počasí. Má vlastní budovu se sály, klubovny, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis, šipky, hřiště na plážový volejbal, vlastní krytý bazén, kulečník, pískoviště a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí. Jedna z priorit tohoto zařízení je vlastní kulturní dům přímo v areálu.

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně.

Ubytování: 4lůžkové chatky s elektřinou, vybavené peřinami nebo spacákem a povlečením.( možné si vzít i vlastní) Budova a společné sociální zařízení(dámské po rekonstrukci).

V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, balíček na cestu, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, využití krytého bazénu, odměny pro děti, pojištění CK, DPH, programoví hosté a zdravotní dozor. Hromadná doprava z Olomouce, Litovle, Mohelnice.

Doprava

Autobusem z nástupních míst: Olomouc, Litovel, Mohelnice

 možnost i individuální dopravy

- vlakem do Zábřehu, přestoupit na bus směr Hoštejn a vystoupit na zastávce Kosov

- autem směr ze Zábřehu na Moravě na Hoštejn, Kosov se nachází asi 10 min. cesty mezi těmito obcemi. Tábor je po levé straně.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár