Opravdu?

Podzimní tábor 2019

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Sportovní klub SKB Černovice

Aktualizované: 21.08.2019 12:16

Základné informácie

Podzimní prázdniny sice trvají jen pět dní, ale i ty mohou být plné dobrodružství a zábavy! Můžeš je strávit na táboře s námi a s novými i starými kamarády v malebném prostředí okraje Vysočiny, kde právě začíná jeden kouzelný příběh... Expedice Rumburak! 

Dátum:
26.10.2019 - 30.10.2019  
Vek:
6 - 16 rokov
Kapacita:
30
Cena:
2 870 Kč
113,28 EUR
Poznámka k ceně:
Cena zahrnuje dopravu z Brna a zpět, ubytování, stravování, práci vedoucích a lektorů, materiál na bohatý program i odměny.
WWW:
Druh tábora:
Zameranie tábora:
Ubytovanie:

Kontaktná osoba

Pavla Podloučková
 
776350190

Miesto konania

 36
592 61 Doubravník
Brno-venkov
Jihomoravský kraj
Česká republika

GPS: 49,42444°, 16,36188°

Program

Zajistili jsme pro Vás ubytování v Rekreačním středisku Prudká, ve zděných chatách nazvaných domky atrium. Každý domek má čtyři pokoje se dvěma až třemi lůžky. V každém domku je vlastní sociální zařízení (WC a sprchy), ústřední topení, lednice, společenská místnost a venkovní terasa. V areálu rekreačního střediska se dále nachází několik hřišť pro různé sportovní aktivity, venkovní stolní tenis, houpačky, prolézačky a ohniště. Celé rekreační středisko má rozlohu asi 4 hektary, je umístěno v překrásném údolí obklopeném lesy. Je vystavěno na mírném jižním svahu, kde se nacházejí veškeré ubytovací prostory. Jeho spodní část tvoří přírodní hranice, kterou protéká řeka Svratka. 

Pro děti bude jako vždy zajištěn celodenní program – dopolední hry, zábava na polední klid, odpolední program a samozřejmě večerní, popřípadě noční hry. Aktivity budou probíhat podle počasí venku na hřišti, v lese, nebo uvnitř ve společenské místnosti. Program bude opět zajímavý a pestrý, své místo v něm budou mít hry sportovní, výtvarné, vědomostní či dramatické. V plánu je samozřejmě také výlet a hlavně spousta zábavy a legrace!

Děti mají zajištěnu plnou penzi včetně dopoledních a odpoledních svačin. Celý den budou mít k dispozici teplé i studené nápoje.  
 

Okolie

Rekreační středisko Prudká leží v malebné zalesněné krajině poblíž obce Doubravník, na rozhraní krajů Jihomoravského a Vysočina. 

Doprava

Pojedeme vlakem z hlavního nádraží v Brně. Děti budou mít s sebou jen příruční zavazadlo, ostatní tašky dovezeme na místo pobytu autem. Sraz účastníků tábora je v sobotu v 8.15 v hale hlavního nádraží, návrat ve středu cca v 11.20 tamtéž. 

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár