Opravdu?

LETNÍ DĚTSKÝ TÁBOR EAS - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Usporiadateľ: Europe Ambulance Service z.s.

Aktualizované: 23.04.2019 14:51

Základné informácie

Letní dětský tábor tak jako v loňském roce  pořádá - Europe Ambulance Service z.s                                        V roce 2019 proběhnou dva turnusy !!!              Maximální počet dětí na jednom turnusu je 30.

https://www.facebook.com/europeambulanceservice/

Tábor bude probíhat v areálu Kempu Betlém kde budou děti  ubytováni v pensionu ve 2 a 4 lůžkových pokojích s ohledem na věk a pohlaví dětí.

Po celou dobu pobytu dětí bude vždy, 24hod. denně přítomen zdravotník s veškerým potřebným věcným a technickým vybavením.

Strava bude zajištována přímo námi s ohledem na správnou a zdravou výživu . Je brán zřetel také na děti vyžadující speciální dietní režim a pod. 

Restaurace Kuželna - Město Teplá

Na děti bude dohlížet pouze náš vlastní kolektiv. Žádní externí a najmutí pracovníci které neznáme a tak vám můžeme zaručit maximální bezpečí vašich potomků !

Areál v kterém budou děti ubytováni je naprosto bezpečný, čistý a klidný. Areál je kolem dokola oplocený.                                                                        

V tomto kempu jsou nám k dispozici mimo jiné také veškeré atrakce pro zábavu dětí. Sportovní hřiště, tenisový kurt a další.  To vše mají děti v ceně. Pokud si chce vaše dítě zahrát příkladně tenis, neplatí žádné poplatky !

 

Navštívíme také nedaleký klášter Premonstrátů Teplá. Též v ceně tábora !

 

Aktivita na táboře

Tábor je organizován formou celotáborové etapové hry ,, Staň se záchranářem ". Děti budou rozděleny do dvou oddílů, zvolí si svého vedoucího který dostane svou oddílovou kartičku na kterou se budou připisovat body. Oddíly mohou body nasbírat za splněné úkoly, noční bojovku, za účast a výhru při hře, při výuce první pomoci, při praktické výuce první pomoci (děti budou ošetřovat své kamarády, resuscitovat plyšáky či resuscitační panny) při různých aktivitách ale také zároveň sbírají body za výpomoc, dobré skutky apod.  Nejlepší družstvo získá hodnotné ceny, družstvo druhé získá "cenu útěchy". Kromě hodnotných cen vaše děti přijedou domů odpočaté, plné dojmů, zážitků a znalostí z první pomoci podle nejnovějších postupů Evropské resuscitační rady. Vaše děti se samozřejmě můžou těšit na návštěvu Kláštera Premonstrátů s druhou největší knihovnou v České Republice, návštěvu Mariánských Lázní, složky integrovaného záchranného systému, noční bojovku, diskotéku na rozloučenou, táboráky, komentovanou prohlídku lázeňské části města Mariánské Lázně, zpívající fontánu apod.

Přihlášením svého dítěte na náš tábor přispějete na nákup sanitního vozidla RZP. Veškeré finanční prostředky poputují jen a pouze na toto vozidlo.

Náš druhý ročník je Mezinárodní !!!

Letní prázdninový tábor s tématickým zaměřením.

Představení jednotek IZS České Republiky a Německa.

České a Německé děti společně. 

Záchranná služba ČR

Hasičský záchranný sbor a Policie ČR,

Deutsche Rote Kreuz.

Tábor je organizován formou celotáborové etapové hry

- STAŇ SE ZÁCHRANÁŘEM - 

Dátum:
07.07.2019 - 21.07.2019  
Vek:
7 - 18 rokov
Cena:
4 900 Kč
192,76 EUR

Turnusy

07.07.2019 - 14.07.2019  
4 900 Kč
14.07.2019 - 21.07.2019  
4 900 Kč

Kontaktná osoba

Vojtěch Vaněk
 
723871187

Miesto konania

kemp - Betlém  
 20
364 61 Teplá  –   Klášter
Cheb
Karlovarský kraj
Česká republika

GPS: 49,96422°, 12,88099°

Program

  • Nenásilnou a zábavnou formou si představíme první pomoc - za použití moderních výukových prostředků jako jsou resuscitační panny, cvičné AED přístroje a další

  • Postupně si reálně představíme veškeré složky IZS ( HZS,ZZS, Policie ČR, Deutsche Rote Kreuz )

  • Navštívíme Klášter Premonstrátů Teplá s druhou největší knihovnou v ČR

  • Uděláme si exkurzy do Mariánských Lázní kde navštívíme lázeňskou kolonádu, fontánu, ochutnáme lázeňské oplatky a další

  • Celý pobyt dětí se ponese v duchu etapové hry staň se záchranářem.

  • Hry, koupání, opalování, volejbal, tenis a mnoho dalších aktivit

  • diskotéka na rozloučenou

Okolie

Veškeré info na našem webu

Doprava

Veškeré info na našem Webu