Opravdu?

Sportmánia II. aneb Sportovní pobyt v přírodě

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Volnočasovky SPORT, z. s.

Aktualizované: 02.01.2019 14:39

Základné informácie

Tábor se soustředí na prožívání dobrodružství v přírodě prostřednictvím sportovních a uměleckých aktivit, při kterých děti poznávají sami sebe i své okolí. Důraz je kladen na osobnostní rozvoj každého účastníka, což je možné i díky menšímu počtu dětí. Na táboře jsou připravené různé aktivity, které si děti mohou vyzkoušet (jóga, lanové aktivity, aerobic, outdoorový double, výtvarné aktivity apod.). Jedná se o individuální i skupinové aktivity zaměřené na rozvoj kompetencí (sociální a personální, k řešení problémů, komunikativní, občanské apod.). Na konci dne následuje vedená reflexe, ve které si povídáme o tom, co se nám během dne dařilo a co bychom rádi zlepšili.

Dátum:
14.07.2019 - 21.07.2019  
Vek:
6 - 14 rokov
Kapacita:
20
Cena:
3 200 Kč
120,03 EUR
Poznámka k ceně:
Nezahrnuje dopravu na tábor.

Kontaktná osoba

Hana Pazderová
 
607893690

Miesto konania

 92
592 57 Rozsochy
Žďár nad Sázavou
Kraj Vysočina
Česká republika

GPS: 49,52582°, 16,19688°

Program

Sportmánia II. aneb sportovní tábor bez limitů nabídne individuální i skupinové aktivity, turnaje a výletování. Budeme soutěžit individuálně i týmově, hrát si v přírodě a poznávat se navzájem. Naučíme se netradiční sportovní hry, posílíme smysl pro fair play a třeba vytvoříme i přátelství na celý život!

Tábor je určen pro táborníky od 6 do 13 let (ve výjimečných případech se může tábora zúčastnit i teenager ve 14 letech). Děti jsou ubytovány v penzionu. Hned v okolí je travnaté hřiště, ohniště i velké fotbalové hřiště. Malebné prostředí Vysočiny je jako stvořené pro táborová dobrodružství.

Táborový deníček vám umožní představit si atmosféru, která na táboře v minulém roce panovala.

Okolie

Ubytování dětí během celého tábora bude v apartmánech v malebné vesnici Rozsochy v penzionu U Pazderů (Rozsochy 92, 592 57). Tato lokalita je příhodná k podnikání různorodých výletů do přírody, k vodě a při tom v blízkém městě Bystřice nad Pernštejnem můžeme využít skvěle vybavenou sportovní halu s vnitřním i venkovním bazénem.

Součástí ubytování je travnaté hřiště, společenská místnost i venkovní posezení nejenom pod pergolou. Výhodou místa pobytu je bezprostřední kontakt s přírodou, kapacita ubytování vybízí, aby zde byly ubytovány pouze děti z tábora. Tato podmínka je pro nás klíčová, aby bylo možné s dětmi vytvořit skupinu, v níž si budou vzájemně rozumět.

Účastníci jsou tedy ubytováváni ve třech apartmánech s celkovou kapacitou 25 – 30 lůžek, každý apartmán má své sociální zařízení i malou kuchyňku. Hned u penzionu je možnost parkování.

Penzion se nachází na vesnici, takže se jedná opravdu o pobyt v přírodě. Hned u penzionu jsou pole, lesy a louky. Pokud vyjde pěkné počasí, určitě navšítívíme i blízký Domanínský rybník. 

Doprava

Doprava na tábor není součástí ceny tábora. Doufáme, že využijete tábor jako příležitost k tomu poznat krásy Vysočiny.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár