Opravdu?

LPT Kometa aneb Cestujte s námi časem

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina MOV

Aktualizované: 29.06.2018 10:32

Základné informácie

Tábor je v krásném údolí v podhůří Železných hor s loukou i lesy pro všechny typy volnočasových aktivit pro děti. Máme k dispozici dvě budovy. Jednu pro ubytování mladších dětí a druhou s jídelnou a kuchyní. Pro starší děti je zajištěno ubytování ve stanech s podsadou. Do tábora máme zavedenou vodu i elektřinu. V místě tábora se také nachází koupaliště. Pro děti máme připravené jídlo přímo z táborové kuchyně (5× denně) a máme i dlouholeté zkušenosti s diabetickou či bezlepkovou dietou. Během 14 dní vyrážíme na tři celodenní výlety po okolí (Seč, hrad Lichnice, zámek Žleby…) a děti poznávají na vycházkách krásné okolí Vápenného Podolu. Pro děti také pravidelně připravujeme diskotéky a táboráky. Vše pod záštitou kvalifikovaných vedoucích. Pro více informací navštivte naše webové stránky: https://lpt-kometa.webnode.cz nebo facebook: www.facebook.com/lptkometa či kontaktujte mne pomocí níže uvedených údajů.

Dátum:
30.06.2018 - 13.07.2018  
Vek:
5 - 16 rokov
Voľné miesta:
Už obsadené
Cena:
3 800 Kč
142,75 EUR
Poznámka k ceně:
Cena obsahuje všechny výdaje na celých 14 dní kromě (dobrovolného) kapesného pro děti na výlety.

Kontaktná osoba

Nikola Mannová
 
604758638

Miesto konania

 
538 03 Vápenný Podol
Chrudim
Pardubický kraj
Česká republika

GPS: 49,88529°, 15,67269°

Program

LPT Kometa 2018 - Celotáborová hra: Stroj času

Nastupte s námi do stroje času a poznejte vše od dinosaurů po nástrahy budoucnosti. Program zajištěn formou, aby si děti vyzkoušeli všechny druhy aktivit – hry pohybové, strategické, sportovní i týmové. Vždy se počítá s dostatečným odpočinkovým program po náročných hrách či výletech. Je vytvořen tak, aby přinesl něco pro všechny děti od 5–16 let.

Okolie

Tábor je v krásném údolí v podhůří Železných hor s loukou i lesy pro všechny typy volnočasových aktivit pro děti. V okolí mnoho atraktivních turistických míst pro celodenní výlety - hrad Lichnice, zámek Žleby, přehrada Seč, Muzeum loutek v Chrudimi...atd. V areálu tábora se také nachází koupaliště a volejbalové i fotbalové hřiště.

Doprava

Doprava zajištěna z Pardubic autobusem - odjezd 30. 6. 2018 (čas upřesněn) od ZŠ Polabiny 3.

Možnost vlastní dopravy po domluvě.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár