Opravdu?

Fantasy tábor

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Dreamweavers, z. s.

Aktualizované: 12.02.2018 17:22

Základné informácie

Tábor je pro kluky, kteří mají fantasy, zajímají se o deskové či karetní hry a samozřejmě i pro všechny, kteří hrají Magic.

Čekají tě akční hry v lese i pestrý program plný deskovek a logických i strategických her. Pokud si přikoupíš i MtG balíček, dostaneš navíc hromadu Magic the Gathering karet a dalších doplnků, se kterými se naučíš hrát a pak si je odneseš domů.

Dátum:
23.07.2018 - 05.08.2018  
Vek:
8 - 17 rokov
Voľné miesta:
30  /  50   (zostáva / max)
Cena:
4 400 Kč
166,54 EUR
Poznámka k ceně:
+ 1000,-Kč volitelný Magic the Gathering balíček

Kontaktná osoba

Gabriela Hešková
 
735873101

Miesto konania

LPT Kachlička  PS Svratka
396 01 Humpolec
Humpolec
Kraj Vysočina
Česká republika

GPS: 49,54947°, 15,42030°

Program

Každý rok vytváříme nový a úplně jedinečný program ušitý na míru přesně pro náš tábor. Můžeš se proto těšit na hry a úkoly, které nezažiješ nikde jinde a žádné staré a tisíc krát opakované klasiky ti u nás nehrozí. Čekají tě logické, běhací, plížící a strategické hry v lese a taky napínavé noční plížičky, nebo vodní bitva.

K programu patří i magicová a deskovková část. V základní verzi se můžeš těšit na hromadu deskovek, známých i neznámých, a dokonce námi vytvořených. Pro všechny s magicovou verzí máme připravenou stavbu balíků s pomocí zkušených hráčů a rozhodčích a turnaje v různých formátech. Svůj balíček i všechny ostatní karty si pak odneseš sebou domů.

Počas celého tábora se můžeš zapojit i do naší metagame, která tě zatáhne do příběhu a umožní ti získat tajné vzkazy, skryté odměny a speciální táborové bonusy. Nechybí ani doplnkový program jako přednášky o magicu, dobrovolné turnaje v neobvyklých sportovních disciplínách nebo střelba z luku a praku.

Okolie

Tábor se nachází kousek od Humpolce u obce Splav v ideální vzdálenosti od civilizace, takže nikdo nenarušuje program tábora –umožňuje nám dělat fantastický příběh a efekty, ale zároveň dostatečně blízko na to, abychom se rychle dostali do města, když to bude potřeba. Na táboře máme vždy dostupné auto, které zajišťuje rychlý kontakt s civilizací a každý den vozí čerstvé potraviny. 

Všichni účastníci jsou ubytováni ve dvoumístných stanech s dřevěnou podstavou, které dobře těsní i během deště a chladných nocí. Na tábořišti se nachází velký vojenský stan, který slouží jako společenská místnost a jídelna a dřevěný srub, ve kterém je umístěna kuchyně s kamny. Každodenní hygiena je zajištěna v přírodní umývárně zbudované u nedalekého lesního potůčku a mobilní vojenské sprše.

Doprava

Zabezpečujeme společnou dopravu z Prahy nebo Brna. Rodiče můžou taky dovézt účastníka přímo na tábor.

Hodnocení

5
1 hodnocení
1x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár