Opravdu?

Letní dětský tábor KOMETA 2020 (17.ročník)

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: KOMETA (KOMETA Spolu, s.r.o.)

Aktualizované: 24.02.2020 12:51

Základné informácie

KOMETA - letní dětský tábor v chráněné krajinné oblasti Železné Hory. Tábor je určen všem dětem, které chtějí trávit letní prázdniny jinak než potulováním po sídlišti či sledováním televize. Pozor! Na náš tábor možno čerpat dotaci od zdravotní pojišťovny.

Dátum:
01.08.2020 - 15.08.2020
Vek:
6 - 16 rokov
Voľné miesta:
8  /  165   (zostáva / max)
Základní cena:
4 700 Kč
190,59 €
Poznámka k ceně:
konečná cena
WWW:
Typ tábora:
Zameranie tábora:
Ubytovanie:

Kontaktná osoba

Radek Vízner
 
602609977

Miesto konania

3633  
572 01 Polička
Svitavy
Pardubický kraj
Česká republika

GPS: 49,68351°, 16,32959°

Program

Program
Program tábora nezahrnuje výuku cizích jazyků ani jiný „školní“ program.Cílem našeho tábora je naopak aktivní odpočinek dětí a načerpání nových sil pro následující školní rok.Na děti čeká celá řada sportovních aktivit, včetně netradičních sportů jako například Kubb,ale také táborové dovednosti, bivak v lese, vázání uzlů, rozdělávání ohně a vaření v přírodě, základy první pomoci. Díky vhodnému a atraktivnímu okolí Českomoravské vrchoviny si děti mohou prakticky vyzkoušet i orientaci v přírodě, včetně čtení mapy a práce s busolou. Každý rok se snažíme, aby se děti naučily alespoň základní pravidla chování v přírodě a dokázaly se v okamžiku nouze o sebe nejen postarat, ale samy si i najít cestu do bezpečí. V případě příznivého počasí chodí děti na dvoudenní putovní výlet. Přespání pod širákem u praskajícího ohníčku není pohádkou, ale i tohle si mohou děti vyzkoušet. Program tábora je přizpůsoben věku, zdravotnímu stavu a schopnostem dítěte (dle vyhlášky 106/2001 Sb.).

 

Okolie

Tábor leží ve Východních Čechách, nedaleko historického města Polička (Svitavsko), v turisticky atraktivní oblasti Českomoravské vrchoviny. Areál tábora je umístěn uprostřed lesa v údolí Baldského vrchu. Na velké ploše tábora se nachází chatky a sruby pro ubytování táborníků, ale také prostory pro společenské hry či diskotéku, herna stolního tenisu, víceúčelové hřiště využívané především pro míčové hry jako jsou volejbal, basketbal či nohejbal, dále velké travnaté fotbalové hřiště, zdravotnická stanice, jídelna pro hladové strávníky, sklad sportovních potřeb a sociální zařízení. V areálu tábora je i vlastní bazén.

 

Doprava

Na základě dobrých zkušeností z předchozích ročníků nabízíme rodičům možnost vlastní dopravy dítěte do rekreačního střediska.Rodiče tak mají příležitost prohlédnout si prostředí a vybavení tábora, popřípadě i získat osobní kontakt s výchovným personálem. Naši dopravu dětí do tábora zajišťujeme pouze z vybraných míst.Konkrétní místa závisí na počtu zájemců z jednotlivých měst. Vše je včas upřesněno.

 

Hodnotenie

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár