Opravdu?

OlbramChallenge outdoor camp 15+

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Kopřivnice

Aktualizované: 08.01.2016 00:00

Základné informácie

Chceš zažít něco nevšedního, hledáš něco víc? Náš tábor pro mladistvé 15+, kde si troufáme tvrdit, že komukoli dáme nevšední zážitek plný zábavy, nabitého programu, překonání sebe sama a poznání nových kamarádů
Dátum:
12.08.2016 - 19.08.2016  
Vek:
15 - 20 rokov
Voľné miesta:
15  /  30   (zostáva / max)
Cena:
2 900 Kč
110,86 EUR

Kontaktná osoba

Miroslav Klimecký
 
777745887

Miesto konania

 
Znojmo
Jihomoravský kraj
Česká republika

GPS: 48,93311°, 15,93078°

Program

Typ tábora: Outdoor
Ubytování: Stany s podsadou

Program
Nabušený program od rána do večera!O programu je poměrně zbytečné mluvit, jelikož dokud si to nezažiješ, nemáš šanci si to představit.Vyzkoušíte si lanové překážky, airsoft, workshopy, noční bojovky, Olbram Race (na motivy Sparťan Race) jedinečnou atmosféru tábora, která je každý rok v jiném stylu. Oblíbenou larpovou hru HungerGames, workshopy, noční přepad a mnohem, mnohem víc… Nebude chybět ani celodenní výlet v nezaměnitelném prostředí jižní Moravy. Nezapomeneme na kolektivní sporty, procvičíme si i zručnost. Nalezneme umělecké vlohy každého účastníka, nebude chybět ani přespání v přírodě. Zdolávání náročných úkolů, nutnost spolehnout se jeden na druhého, opravdové společné zážitky, to vše vede k budování opravdové komunity a celoživotních přátelství. Každá překážka nás společně posune dál.

Okolie

Táborová základna OlbramkostelJako tábořiště nám posloužila stanová táborová základna u obce Olbramkostel, okres Znojmo. Disponuje velkou budovou, polní kuchyní, umývárnou a dostatkem stanů pro ubytování. Je umístěna za obcí na klidném místě u lesa.Popis tábořištěOlbramkostel je malá vesnička ležící 15 km od Znojma směrem na Jihlavu. Táborová základna je zde umístěna v příjemném prostředí na louce u lesa chráněná kopcovitým terénem od okolí. Letní tábor v Olbramkostele je stanový s kapacitou cca 100 lidí. Ve stanech jsou dvě postele a skříňka na věci. Toalety jsou umístěny 150 m od stanů. V táboře je umývárna, sprcha a polní kuchyň. Zděná budova slouží jako jídelna a v případě nepříznivého počasí také jako herna pro účastníky.

Doprava

Autobusem z Kopřivnice a Brna (v ceně tábora)

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár