Opravdu?

Zimní rodinný pobyt

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: CK ŠPUNTÍK, s.r.o.

Aktualizované: 12.10.2016 00:00

Základné informácie

Zimní pobyty jsou určeny rodinám s dětmi ideálně ve věku 3 - 12 let. Mladší děti se účastní pobytu bez programu a bez lyžařské školičky. Starší děti zařazujeme do školičky pouze po domluvě.
Dátum:
28.01.2017 - 04.02.2017  
Vek:
3 - 12 rokov
Voľné miesta:
20  /  0   (zostáva / max)
Cena:
5 400 Kč
206,22 EUR

Kontaktná osoba

Ing. Dagmar Žďárková
 
739 573 598

Miesto konania

 
Bruntál
Moravskoslezský kraj
Česká republika

GPS: 0,00000°, 0,00000°

Program

Typ tábora: Zimní tábor
Ubytování: Horská chata

Program
Program táboraLyžařská školička školička 3Dětem se věnují po celou dobu pobytu naši zkušení lyžařští instruktoři a téměř vždy se jim podaří, že všechny děti na konci týdne sjedou závodní slalom mezi brankami, ať už přijely jako zkušení lyžaři nebo naprostí začátečníci. :-) Děti lyžují buď individuálně půl hodiny denně a nebo v menších skupinkách 1 - 1,5 hodiny denně - dle věku, schopností a pokročilosti. Lyžujeme od neděle do čtvrtka. V pátek dopoledne probíhají lyžařské závody. Program Odpoledne po lyžovačce máme pro děti připravený bohatý program, pokud možno, samozřejmě na sněhu. Čekají nás dobrodružné výpravy, dovádění na sněhu, zimní olympiáda, sněhové stavby, noční pohádková cesta, ale také výtvarné dílničky a závěrečný karneval. Lyžování Pro naši lyžařskou školičku budeme využívat Ski areál Kopřivná, ke kterému se dostanete buď pěšky za asi 10 minut a nebo můžete přejet autem, což vám zabere pár minut. Sjezdovka je po celé délce strojově upravovaná a zasněžovaná.

Okolie

Prostředí a ubytováníUbytování horník2Chata Horník se nachází asi 10 minut pěší chůze od Ski areálu Kopřivná, který už léta využíváme pro jeho ideální lyžařské podmínky jako místo pro naši lyžařskou školičku, kde si ale neméně dobře zalyžují i zkušení lyžaři. Chata nabízí klasické horské ubytování v pokojích bez sociálního zařízení, které je ale na chodbě hned vedle pokojů. Všude jsou koberce, všude voní dřevo a chata působí opravdu útulně i díky své kapacitě 42 míst. Parkování je přímo u objektu na vlastním parkovišti bez poplatku. Stravování je zajištěno formou plné penze v útulné jídelně s barem.

Doprava

Doprava na místo vlastní

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár