Opravdu?

Kriminálka Hubenov

Prejsť na hodnotenie

Usporiadateľ: Mladí ochránci přírody, Žlutý květ

Aktualizované: 09.03.2016 00:00

Základné informácie

Ten správný klasický stanový tábor (stany s podsadou) v nádherné přírodě lesů, rybníků a luk, plný legrace, dobrodružství, soutěží a her, sportu, táboráků při kytaře, odpočinku u vody, dramatiky, stolních her, výtvarných prací...
Dátum:
06.08.2016 - 20.08.2016  
Vek:
8 - 14 rokov
Kapacita:
30
Cena:
3 950 Kč
154,45 EUR

Kontaktná osoba

Petr Weiss
 
601588817

Miesto konania

 
Strakonice
Jihočeský kraj
Česká republika

GPS: 49,47569°, 13,81360°

Program

Typ tábora: Klasický
Ubytování: Stany s podsadou

Program
Na tomto táboře se děti naučí dovednostem skutečné policie.Ty budou využívat v praxi při řešení detektivního případu, který se odehrál těsně před jejich příjezdem přímo v tábořišti. Podaří se jim případ rozluštit? A zvládnou naši táborníci všechna úskalí detektivní práce tak, aby dosáhli na nejvyšší detektivní hodnost?

Okolie

Základna se nachází uprostřed jihočeských lesů, přímo u břehu rybníka Hubenov, cca 2 km od obce Kocelovice a cca 9 km od Blatné. Vybavena je jídelnou, umývárnou se sprchou, marodkou, splachovacími toaletami a kuchyní ve srubech, hřištěm a ohništěm. Děti spí ve stanech s pevnou dřevěnou konstrukcí a dvěma lůžky s molitanovou matrací.Při příznivém počasí se děti mohou pod dohledem koupat v přírodním koupališti - rybníku Hubenov.Obec Kocelovice leží v severozápadní části okresu Strakonice v jihočeském kraji. V obci se nachází meteorologická stanice, v blízkosti jsou dva rybníky - Kocelovický a Hubenov. Nedaleko obce se rozkládá i přírodní rezervace Kocelovické pastviny. Zdejší okolí je považováno za ideální turistický a cykloturistický terén.Z Kocelovic je to asi 7 km do města Blatná s nádherným vodním zámkem. Historické jádro města je městskou památkovou zónou.Přibližně 5 km od Kocelovic se nachází obec Lnáře se stejnojmenným zámkem.

Doprava

Doprava tam i zpět je zajištěna autobusem z Prahy, případně individuální.

Hodnocení

0
0 hodnocení
0x
0x
0x
0x
0x
0x

Moje hodnotenie

Moje hodnotenie
Vaše hodnotenie 0 
bolo uložené.

Komentáre

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

Pridať komentár